Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Alt Geçit Görmek

Rüyada alt geçit görmek neye işarettir?

Öncelikle Merhaba. Rüyamda dar, kirli bir alt geçit gördüm. Ağabeyimle bu yer altı geçidinde yürürken yanımızdan iki kişi geçiyor ve onlardan biri diyor ki “Hırsızlığa mı uğradın, dizine bir şey olmuş” ve dizime baktığımda bir kırmızı leke gördüm.

Sonra cebime baktığımda param duruyordu. Onları geçtik ve yolumuza devam ettik, tam alt geçitten çıkarken paramın cebimden pantolonumun paçasına düştüğünü fark ettim, arkamı döndüğümde yolda karşılaştığımız iki kişiden biri paçama yapışmış, parayı almaya çalışıyor ve ben yere kapaklanıyorum ama bir türlü bırakmadı, abime bağırıyorum “durdur bunu, bu hırsız” diyorum. Abimde bunu tutup duvara vuruyor ve yumruğu hırsıza vuracağına duvara vuruyor, bir eliyle adamı tutup. Nihayetinde hırsız bıçağı çıkarıp abimin karnına saplıyor ve bıçağı fırlatıp kaçıyor, bende yerdeki kanlı bıçağa bakıyorum ve burada uyanıyorum… şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada alt geçit görmek neye yorumlanır?

Rüyada alt geçit görmek, yaşamınızdaki yenilikler hakkında ne yapacağınıza karar vermediğinizi, araştırdığınızı ifade edebilir. Rüyada alt geçitten geçmek, alt geçitten geçen birini görmek, Yeni fırsatlar, yeni bir ilişki veya hayatınızda yeni bir tutum anlamlarına gelebilir.

Bıçaklanmak konusunda rüyada bıçak görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Alt Geçit Görmek” için 3 yanıt

Başka bir şehirdeyim, alt geçitlerden geçiyoruz, otobüsteyiz ama çift katlı. Kuşunu rüyamda da gördüm onu yıkıyorum sonrada gözlerini çıkartıp oyup bardağa koyuyorum ertesi gün takacak gibi. Bunun yanlış bir şey olduğunu fark ediyorum ve rüyam boyunca hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Yorumlarsanız memnun olacağım, teşekkür ederim. 37, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Selo777 selam,
Rüyanızda bir yazım eksiği var. “Kuşunu rüyamda da gördüm” burası anlaşılmıyor. Hangi kuş? Lütfen bu yazıyı cevaplayarak ekler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir