Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Alt Kata İnmek

Rüyada alt kata inmek ne demek?

Rüyamda İzmir’i sel basıyor ve ben bir iett otobüsü kullanırken yol kırılıyor ve ben kafamı sağ tarafa çeviriyorum, denizde nuhun gemisine benzer nitelikte bir gemi görüyorum, altın gibi parlıyor, denizin ortasında muhteşem bir görüntü, arkadaşımın arkadaşlarını görüyorum ve beni gemiye çağırdılar, gemiye çıktığımda sadece ben vardım, başka hiç kimse yoktu, ikinci kattan alt kata inmek istedim geminin direği bükülerek beni bir alt kata bıraktı, sanki ince uzun bir insana benziyordu burada uyandım. 33, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada alt kata inmek tabiri

Aynur merhaba, Rüyada sel görmek, hayırlı bir rüya değildir. Yaklaşan bir tehlikeyi işaret eder. Ayrıca otobüs kullanırken yolun kırılması şu anda gerçek yaşamında şansının kapalı bir dönem geçirmekte olduğunu temsil ederken, rüyanın devamında gelişen olaylar bu tehlikenin geçeceğini, şanssızlığın sona ereceğini, güzel günlerin yaklaştığını ifade etmektedir. Bu yeni dönemde bir erkekle tanışmakta görülmektedir.

Rüyada alt kısım, alt bölüm, bir şeyin alt kısmını görmek gördüğünüz şeyin temelini, onu ayakta tutan, oluşturan unsurları gösterir ve rüya açıklaması görülen şeyin temeli göz önünde bulundurularak yapılır.

Rüyada alt kata inmek, bir şeyin altına indiğini görmek rüyayı gören insanın kendine yol gösterip akıl verecek veya iş öğretip bilgi eksiğini tamamlayacak ve kendini hayra götürecek birisi ile tanışıp onun sayesinde manevi olarak kendini zenginleştireceğine alamet eder. İpuçları alt bölüm, alt kısım, aşağı, bir şeyin alt kısmını, dip, kaide, platform, taban, temel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir