Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Bileklik Görmek

Rüyada altın bileklik görmek neye işarettir?

Ben neticesini merak ettiğim ve olmasını arzu ettiğim bir iş için istihareye yattım. Eğer istediğim sonuç olacaksa kırmızı rengi olmayacaksa da mavi rengi görmeyi diledim istiharemde. Rüyamda sağ bileğimde kırmızı uğur böceği şeklinde bir altın bileklik sol bilediğim de de mavi nazar boncuğu şeklinde bir altından bileklik gördüm, ayrıca her iki elimin parmağında da oldukça büyük iki yüzük takılı olduğunu gördüm.

Önce bu mavi yüzükleri parmağımdan çıkarıyordum sonra da hangi bilekliği çıkarayım diye karar veremeyip bir anda yanımda teyzemi gördüm ve ona sordum oda “kırmızı olanını” dedi, ben de çıkardım hemen. Sonra sol kolumda takılı bulunan mavi bilekliğe bakıyordum ama nedense mavinin kolumda kalmasına önce hoşnut olmayıp sonra baktıkça hoşuma gittiğini gördüm öylece de rüyamdan uyandığımı hatırlıyorum. Bunun ne anlama geldiğini yorumlayabilir misiniz, çok merak ediyorum gerçekten. Esra

Rüyada altın bileklik görmek yorumu

Gördüğünüz rüya şan, şöhret ya da saygınlığının, itibarının artacağına işaret ederken tam anlamı için diğer unsurları da dikkatle değerlendirmek gerekir. Altın bileklik takmak, altın bileklik taktığını görmek kadınlar için sevinç ve kendine güvene işaret ederken, erkeğin takması bunun tersini ifade eder. Genel olarak erkeklerin rüyalarında altın takı taktığını görmeleri iyi değildir.

Sağ kolunuzdaki bileklik sosyal ilişkilerinizde başarı ve mutluluğu gösterir, çünkü rüyada sağ kol görmek, güç ve enerji ile ilgili durumları ifade eder. Sol kolundaki bileklik ise itibarının artacağına işarettir çünkü rüyada sol kol görmek, destekleyici ve mücadeleci yönünüzü simgeler.

Öte yandan rüyanızda yüzük görmeniz, sizin gerçek hayatta duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder. Yüzük çıkarmak ya da hangi yüzüğü çıkaracağına karar verememek ise yaşamınızın duygusal yönünde kimi iniş çıkışlar ya da belirsizlikler olduğuna yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Altın Bileklik Görmek” için 4 yanıt

, rüyamda tanıdığım bir erkek tanıdıdığım bir erkeğe altın bileklik gönderiyor ve koluma takıyor

Annem 5 yıl önce sırtından ameliyat oldu. Şimdi ameliyatında sorun oluştuğunu söylüyor. Çok ağrısı var. Bugün rüyasında çok güzel bir kırmızı elbise giyindiğini görmüş. O elbiseyle bir eğlence ortamında oynayıp güldüğünü görmüş. Rica etsem yorumlarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir