Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bilezik görmek neye işarettir?

Bugün rüyamda evimize bir hırsız girdiğini gördüm. Üstelik komşumuzdu yani bir kadındı. Gerçek hayatta o kadın zaten yalancı cimridir. Yani öyle iyi inanan değildir, çıkarcıdır. Bizim evimizi dağıtmış yatakları dolapları. Sonra görünce şaşırdım, hemen rüyamda altınları aradım ve bulamadım. Hemen yakaladım kadını.” Ver altın bileziklerimi çalmışsın” dedim durdum. Sonra üstünü aradım ve buldum 5 tane altın bilezik.

Tam hatırlamıyorum benim bileziğim kaç taneydi. Sonra kadın dedi ki bu bir tanesi benim. Yalan atma dedim. Bilezikleri aldım sonrada uyandım. En kısa zamanda açıklarsanız bunun anlamını sevinirim. 49 yaşında evliyim. Iyi günler.

Rüyada altın bilezik görmek yorumu?

Rüyada gördüğünüz altın bilezik gerçek yaşamınızda itibarının artacağına, saygınlığını artıracak kimi şeyler yapacağına ya da bu yönde güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Rüyada hırsız görmek, uyanık hayatınızda kimi düşmanlarınız, sizi kıskananlar, rakipler ya da sizin iyiliğinizi istemeyenler olduğunu gösterir, dikkatli olmaya işaret eder.

Rüyada altın bilezik takmanız, altın bilezik taktığını görmek kadının takması sevinç ve kendine güvene işaret ederken, erkeğin takması bunun tersini ifade eder. Genel olarak erkeklerin rüyada altın takı taktığını görmesi iyi değildir. Rüyada altın bilezik alıyorsanız, aldığını görmek gerçek yaşamınızda tasarruf konusunda dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. Rüyanızda altın bilezik bozdurmak, bilezik satmak, bilezik bozdurduğunu, bilezik sattığını görmek keder ve hastalığa işarettir.

“Rüyada Altın Bilezik Görmek” için 2 yanıt

Benim adım Fatma 52 yaşındayım, rüyamda nişanlandım, 12 dal bilezik takıldı neye delalettir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir