Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada altın yüzük taktığını görmek nedir?

Rüyamda arkadaşımın bir altın yüzük taktığını gördüm. Bana gösteriyordu mutluydu ama taktığı yüzüğün parmağını şekilsiz gösterdiğini söylüyordu. Parmağı ince uzun yüzükle şişman göründüğünü düşünüyordu. Değiştirmek istiyordu alyansını, ne demektir bu. Rüyanın devamında kolumda altın bilezik gördüm.

Rüyada altın yüzük taktığını görmek yorumu

Rüyanızdaki unsurların açıklamalarını aşağıdaki altın rüya tabiri sayfasında detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Rüyada altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir. Rüyada Altın bilezik görmek, itibarının artacağına işaret eder. Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı işaret eder. Eğer parmağınıza yüzük takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir. Rüyada yüzük aynı zamanda sadakat, idealleri, sorumluluklar veya inançları temsil eder.

Rüyada bilezik görmek güzel, faydalı bir işe ve evlilik anlamına gelir. Fakat bu evliliğin erken olacağına işarettir. Altın bilezik görmek malınızın zekatını vermediğinizi işaret eder.

“Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek” için 4 yanıt

ruyamda sevmediğim biriyle sözleniyorum parmağımdan çıkardım cebime koydum eski sözlümü ve ablasını gördüm beni kuyumcuya götürüp bilezikle yüzük aldılar bana ne anlama geldığını bilmiyorum

Rüyada başkasının yüzüğünü takmak neye delalettir
Selam, ben nişanlıyım ve nişanlımla aram kötü, ayrılmak istiyorum ama ne ailem ne kendisi istemiyor.
Rüyamda tek taş altın yüzük gördüm parmağıma boldu ve yengemin yüzüğüydü, bol olduğu için oynayıp duruyordum acaba ne anlama geliyor şimdiden teşekkürler.

Rüyada emanet yüzük takmak devamlılığı olmayan bir işe, bir servete işaret eder. Çok hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada dedemin (vefat etti) bana bilezik, kolye, yüzük verdiğini gördüm. Yüzüğü parmağıma takıyorum bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir