Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada altın bulduğunu görmek neye işarettir?

Merhabalar, ben rüyamda akan bir suyu olan dere kenarında gezerken, kenarda kumun üzerinde bir çeyrek altın ve bozuk para buluyorum, ben altını alıyorum ve kumu eşeledikçe 5 veya 6 kadar çeyrek altın 1 veya 2 tane yarım altın 1 tanede eski bir sikkeye benzer altın buluyorum, tanımadığım ve o an yanımda olan birisi elimdeki altınlardan 1 veya 2 tanesini ben farkında olmadan alıyor ama benim yumruk olarak sıktığım elimde yine 5-6 tane altın (birisi eski altın sikke şeklinde) kalıyor.

Bu arada eşim yanımda ama yüzünü görmeden ona söylüyorum. Daha sonra dere kenarında gezerken tam yukarı çıkacağım sırada birinin dereye taşlarla bir set çekip suyu bir yere biriktirdiğini görüyorum, ben ayağımı ıslatmamak için dikkat ediyorum ve yavaş yavaş yükselen sudan kaçıp, yukarı çıkıyorum. Rüyamı yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz, iyi çalışmalar. astali tarafından 02.04.2013 / 10:43 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada altın bulmak nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Gördüğünüz rüya geçmişte kimi maddi sıkıntılar çektiğini, halen de çekmekte olduğunuzu ancak bunların sona ereceğini, rahata ereceğinizi müjdelemektedir. Rüyada kum görmek geçmişte yaşadığınız sıkıntıların artık bittiğine ve bir daha yaşanmayacağına işarettir.

Rüyada altın görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da Rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir. Bakınız rüyada altın görmek sayfası.

Not : rüyada altın bulmak zarar ve kayba işarettir denir. Ancak bu hiç çaba sarf etmeden diyelim ki yolda giderken yolda altın bulmak anlamındadır. Halbuki siz rüyanızda çaba sarf ediyorsunuz, kumu eşeliyorsunuz. Bu çaba sahip olacağınız değerlere alın teri dökerek hak edeceğinizi ifade etmektedir.

Rüyanız aynı zamanda yakında bolluk ve berekete kavuştuğunuzda varlığınıza göz dikecek birileri, önünüzü kesmek isteyenler olabileceğini haber vermektedir. Rüyanın unsurları: dere kenarı, çeyrek altın, bozuk para, yarım altın, altın sikke.

“Rüyada Altın Bulduğunu Görmek” için 4 yanıt

Rüyada altın evlilik yüzüğü bulmak
Rüyamda annemi gördüm. 4 sene önce vefat etmişti. Bir sofrada beraber yemek yiyorduk. Sonra benim kucuk oglan cantamdan yuzuklerimi cikardi arasinda tanimadim birinin nikah yuzugu vardi ve bana kucuk geliyordi. Bu nerden geldi benim cantama diyordum . Annem aldi ve bu cok guzel altin baban bulmustur bunu , bunu Ben alicam diye cantasina saldi ve bana elbiseme takmam icin kirmiz kozlu kumus bir seyi verdi. annemi ozluyorum ama mezarina her zaman gitemiyorum. Lutfen soyliying bu ruyanin anlami nedir? Cok tesekkur iderim

Bir arkadasimla birlikte suyun icinden ellerimizle arayarak kulce altin ve altin paralar buluyoruz. Bukduklarimizi ceplerimize falan sakliyoruz Cok sayida bulduktan sonra yanimiza uc bes kisi gelip bu altinlar bizim diyor ama onlarda bizde onlarin olmadigini bikiyoruz ve kavga cikmasin die cogunu onlara verioruz ancak yinede ceplerimizde uc dort tane kulce altin kaliyor bu nedemektir tesekkurler

Rüyada küp ile altın bulmak neye işarettir
Sa Merhaba Hocam ,
Ben yaklaşık 2 ay önce rüyamda köyde bir yerde abim ile birlikte büyük bir ceviz ağacının altında küp küp altın çıkarıyorduk. O alanı daha önce reel olarak görüp duymuş değilim.
Ondan 2 Hafta sonrasında köye gittiğimde daha önce hiç gitmediğim bir yere gittim, rüyamda gördüğüm altın çıkardığım yer ile karşılaştım, o taş o yol hepsi o alandaydı, dejavu vb olarak yorumlayabilir siniz ancak kesinlikle bir dejavu v.b değildir.
Rüyamda gördüğüm her şey ile orada karşılaştım tek yapmadığım orayı kazmak oldu, korktum ve uzaklaştım anlamı ne olabilir ?
Kimden: emre65
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaşınız: 21
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: Altın , define

Rüyada küp dolusu altın bulduğunu görmek hiç beklemediğiniz birisi ya da birilerinin vesile olmasıyla hayatınızda yeni, aydınlık dönemin başlayacağını bu dönemde bolluk ve berekete kavuşacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir