Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Bulmak

Rüyada altın bulmak neye işarettir?

Merhaba. Benim annem rüyasında yerin altında eski ve değerli altın buldu ve rahmetli babasına verdi, sonrada verdiğine pişman oldu, rüyada düşündü “benim evim var, ailem var, niye verdim” dedi. Lütfen bu rüyanın anlamını açıklar mısınız? Denizin rüyası

İpuçları rahmetli baba, eski altın, değerli altın, altın vermek, pişman olmak

Rüyada altın bulduğunu görmek yorumu

Deniz Merhaba. Rüyanız hakkında detaylı bilgiyi altın adresinde inceleyebilirsiniz. Bana göre rüyanız, bir şeylerin vesile olması, annenizin yaptığı bir şey sonucu ailenizin zarara uğramak, gam ve kederden kurtulduğunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Altın Bulmak” için 4 yanıt

Merhana ben vildan özel sektörde çalışan makinacıyım ben rüyamda bugün eşimi gördüm eşim altın almış ama bir yere giderken bu altınları düşürmüş ben de eşimin düşürmüş olduğu altınları topluyorum bu ne anlama geliyor bunu merak ediyorum sizin yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Merhaba.ben dun ruyamda binanin alt tarafina indim ve bir kutu buldum.actigimda altin doluydu.ne oldu hatirlamiyorum yere dagildi.ve biri geloyordu hemn topladim hepsini ve toplarken birazinin renginin kırmızı bordo gibi renkte oldugunu farkettim.ve birazininda toz seklinds oldugunu saklayarak goturdum.annemde bana yardim ediyordu yukardan . Boyle bi ruya anlami varmıdir ?

Rüyada altın bulduğunu görmek
Rüyamda altın bulunan bir taştaki kapıyı açtım altın vardı. Devlete bildirip bildirmeyeceğim konusunda tereddüt yaşadım. sonra hiç problem olmadan bunun %25 bana verileceği için bildirdim. Tam çıkarırken uyandım.

Rüyanız gerçekten çok önemli mesajlar vermektedir. Rüyada Altın bulmak zarara uğramaya, gam ve keder işaret eder,
Ancak bulduğunuz altını almayıp, devlete haber vermeniz, gerçek hayatınızda ciddi bir zarar veya üzücü durumdan son anda kurtulduğunuzu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir