Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Çalmak

Rüyada altın çalmak neye delalettir?

Merhaba, ben kamuda memurum, bu sıralar maddi sıkıntılardan dolayı bunalmış durumdayım. Rüyamda eşimle birlikte bir yere misafirliğe gidiyoruz ama köy gibi bir yerde sohbet ediyoruz, ben lavaboya gidiyorum, giderken beyaz bir kutunun içinde 2 tane altın görüyorum ve altınları çalıyorum, sonra gelip oturuyorum ama içim içimi yiyor, “ya anlaşılırsa” diye. Biz kalkmaya hazırlanıyoruz, ben tekrar “lavaboya gideceğim” diyorum ve altınları geri bırakıyorum ve evden çıkıyoruz.

Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 34 yaşında evli bayanım.

Rüyada altın çalmak, altın çaldığını görmek yorumu

Misafir olmak, misafir olduğunu görmek sevmediğiniz bir kişi tarafından rahatsız edileceğinize işaret eder. Rüyada altın görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da Rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir. Rüyada altın çalmak, altınları çaldığını görmüş olmanız, işleriniz altüst olacak anlamını taşır. Çaldığınız altınları geri bırakmanız ise gerçek hayatınızda yaşamınızı alt üst edecek bir şeyden son anda vazgeçtiğinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Altın Çalmak” için 3 yanıt

merhaba ben rüyamda ölmüş kaynanamın bileziğini çaldığımı gördüm, sonra pişman oldum yerine koymak istedim ama koyamadan uyandım. rüyayı da gündüz gördüm. yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Rüyamda birisiyle beraber bir bankadan külçe külçe altın çalıyorduk ve yakalanıyorduk.bunu neye yorumlarsınız acaba?

Bu akşam bir rüya gördüm. Ben bir yerdeydim eve geldiğimde kapı kırılmıştı bütün evim dağınıktı. Eve baktığımda altımlarım ve paralarım çalınmıştı fark ettim, oğlumun nişan yüzüğü de çalınmıştı. Bunun ne demek olduğunu öğrenmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir