Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Çatal Görmek

Rüyada altın çatal görmek neyi gösterir?

Rüyamda eski sevgilimi gördüm, evlenecek ama pişman gibi, boynu bükük bana hiç yok yere bir sebepten ayrıldığımızı söylüyor ve beni göğsüne sarıp sarılıyor, bende sımsıkı sarılıyorum onu koklayarak.

Onu ne kadar özlediğimi fark ediyorum. Bana dondurma ikram ediyor, beraber yiyoruz ona da bir altın çatal ile yediriyorum. Eski sevdiğim adam gerçek hayatta şuan evlenmek üzere ve çarçabuk evleniyor 6 ayda. Benimde bir ilişkim var. Yorumlarsanız sevinirim. Altın çatalla dondurma yemek ne demek?

Rüyada altın çatal görmek nasıl yorumlanır?

Altından yapılmış çatal kullanmak veya kullandığını görmek gerçek yaşamınızda yapmak istemediğiniz bir iş, olay ile karşı karşıya olduğunuzu, bunun size dayatıldığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Altın Çatal Görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Ben ruyamda pazarda teyzemle geliyormuş’um pazar sonu fazla.insan yok ama bizim gittiğimiz uğurda yerlerde altın yapıyormuş Küpeler kolyeler yüzükler ve ben bunları pazarda yol boyu Sol avucuma topladım ama dahada çok olsun diye değil gittiğimiz yere kadar topladım. Lütfen ruyamin yorumu nedir yazarmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim.
Kusuruma bakmayın yanlış yazmışım pazarda yerlerde yatıyor muş altınlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir