Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Altın Çilek Görmek

Rüyada altın çilek görmek neyi gösterir?

Rüyamda altın çilek bitkisinin dibinde yumurtalar vardı, gördüğüm yumurtalar toprağa gömülü gibi duruyorlardı, onların yanında da altın çilek meyvesi vardı. Bu rüyamın anlamı neye işaret etmektedir? Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Zeynep Can.

Rüyada altın çilek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada altın çilek görmek, misafirperverlik, mutluluk anlamlarını simgeler. Mutlu bir ev hayatını ifade eder. Rüyada yumurta görülmesi iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Bakınız yumurta rüya tabiri sayfası. Rüyada altın çilek yemek, altın çilek yediğini görmek kişinin bir misafir ağırlayacağına işarettir.

Altın çilek nedir?

Altın çilek (Physalis peruviana), bir güveyfeneri türünün İngilizce “golden berry” sözünden çevrilmiş ticari adıdır. İnka eriği olarak da bilinir. Altın çileğin anayurdu Güney Amerika’dır, yetiştiği bölgeler arasında Venezuela, Bolivya, Kolombiya, Ekvador ve Peru yer almaktadır. Kaynak: tr.wikipedia.org.

“Rüyada Altın Çilek Görmek” için bir yanıt

Rüyada altın çilek toplamak
Rüyamda köydeki evimizin bahçesinden altın çilek topluyorum, annem görüyor ve altın çilekleri benden alıyor, “akşam burada düğün oldu bunlar gelinin” diyor. (yorumlarsanız sevinirim ayrıca hamileyim, şimdiden teşekkürler)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir