Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Eritmek

Rüyada altın eritmek neye delalettir?

Rüyamda padişahlardan birini görüyorum, anlattıgım olayları sadece dıştan görüyorum, bizzat yaşanmıyor. Padişah odaya giriyor, sonra bu çıgırtkan “efendim yeni elçiniz ya da yeni vezir gibi bir şeyiniz geldi” diyor, sonra “nereli” bu diyor, çıgırtkan “işte bilmem ne beyi” falan diyor, sonra “neymiş bunun özelligi” diyor padişah, sonra çıgırtkan diyor “32 önemli işte başarı kazanmıştır” diyor.

O vezir mi elçimi ne eline o büyük başarılar için verilen 32 altın mızrak gibi şeyler kaldırıyor öne dogru böyle sonra padişaha diyor izninizle diyor eritmek isterim ben bu mızrakları diyor ( padişah dalga geçiyor bir ara beceriksizin birini mi getirdiniz yine diye falan ) sonra böle altınları eritmek için bir yere girmiş oluyorum birden kimse yok insan filan mızraklar erimiş kabın içinde sonra oluktan dökülmeye başlıyor, taş duvarlar var oralardan akıyor akıyor.

Sonunda halka şeklinde agzına kadar su dolu bir su birikintisi kuyu gibi bir şey böyle yüzeyle bir suyun seviyesi sogumuştur hani suya döküldü ya alıyım diyorum, önce az bir şey sokar gibi oluyorum elimi sonra korkuyorum bir şeyler bulayım da çıkarayım falan diyorum sonra oradan çıkaramadan bitiyor rüya. 19 Mayıs 2012, 14:30

Rüyada altın eritmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, Öncelikle rüyanızı anlamak için büyük bir çaba sarf ettiğimi belirtmeliyim. Satır satır düzenlemeye çalıştım, sonra vazgeçtim. Lütfen bizlere yardımcı olun, cümleleri anlaşılır, kısa, noktalama işaretlerine dikkat ederek yazınız.

Rüyanız ilginç ve kıymetli bir rüya olduğu için bu zamanı harcıyorum. Normal şartlarda siteden silmem gerekiyordu. Gördüğünüz rüya kesin bir şekilde istek ve duygularınızı tam ifade edebilmek konusunda eksik olduğunuzu göstermektedir. Daha cesur ve atak olmanızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Altın Eritmek” için 3 yanıt

Rüyamda erkek arkadaşımın annesiyle oturuyorduk, elime ufak altın gibi bir şey verdi ve ben onu ovaladıkça Arapça Allah yazısı çıktı, giderekte büyüdü,arkasını çevirdiğimde de Muhammed yazıyordu Arapça ve erkek arkadaşımın adı da Muhammed bunu yorumlayabilir misiniz? teşekkür ederim.

Çağla selam,
Gördüğün rüya hayırlara işaret olup, korunduğunu, kaza belalardan uzak durduğunu temsil etmektedir. Bu konuda lütfen Allah yazısı görmek sayfasını inceleyiniz.

ruyamda soba yakiyordum, sobanin uzeri altın kaplamaydi, soba yandi ve altın erimeye basladi, altın el kadar kaldi daha sonra bende onu katladım burktum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir