Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Ev Görmek

Rüyada altın ev görmek neye işarettir?

Rüyamda yengem bana dayalı döşeli, büyük ve çok ferah altından yapılmış bir evi “artık bu senin” diye bana verdiğini görmüş (evimiz var ) Rüyayı bana anlattığından beri içimde garip bir duygu var, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada altın ev görmek yorumu

Hatice merhaba, rüyalar prensip olarak genellikle görene göre yorumlanır ancak bazı durumlarda görülen hakkında da mesaj verebilir. Yengenizin rüyası da bu türdendir ve hakkınızda hayırlı gelişmeler olacağını, büyük ihtimalle yeni bir ev alacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada altın madenin yapılmış ya da altın kaplanmış ev görmek inanç sisteminde bazı değişiklikler olduğunu, yaşamınızda maddi yöne daha fazla önem vermeye başladığınızı gösterir. Bu rüya aynı zamanda ruhunda bir yorgunluk işareti de olabilir. Lütfen rüyada ev görmek rüya tabiri sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Altın Ev Görmek” için bir yanıt

ruyamda bana ait olan altından yapılmış bir eve giriyorum, içinde eşimin babası abisi ve eniştesi, hasta yataklarda yatıyorlar bende annemden gelmişim ve yorgunum biraz dinlenmek istiyorum ama ev dağılmış toparlamak istiyorum bana kızmasınlar diyorum evi toparlıyorum ruyamın anlamı nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir