Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek neyi işaret eder?

Rüyada altın görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

Rüyada altın para görmek ne demektir?

Gerçek yaşamda olduğunun aksine rüyada altın para görmek makbul değildir, dedikodu, söylenti, boş lafı işaret eder. Bir yerde altınların yığılı olduğunu görmek, biriyle ilgili çok gizli bir durumu öğreneceğinize ifade eder. Rüyada külçe altın ya da altın külçesi görmek kişinin reel yaşamında maddi bakımdan kendini hapsolmuş ve kısıtlanmış hissettiğini gösterir, kişinin yapmak istediği bazı şeyler için maddi gücünün yetmemesinin onu derin bir üzüntüye soktuğunu gösterir.

Rüyada altın almak neye işarettir?
Rüyada altın almak veya birisinden altın aldığını görmek, büyük bir adamın etkisinde kalmaya belirtidir. Birisine altını vermek, kazançlı bir işe sahip olmaya, altın saymak, kısa süreli bir hastalık geçirileceğini simgeler. Altın bozdurmak, keder ve hastalığa işarettir. Altını kasada görmek, mal fayda, kazanca işarettir. eritmek, düşmanlık işaret eder, etrafınızda size dostça duygular beslemeyen birileri olduğunu temsil eder. Tarihi para, Küçük ve güzel bir eve işarettir. Altın bulmak zarara uğramaya, gam ve keder işaret eder. Rüyada Eski sikkeler bulmak sevinç ve memuriyete işaret eder.

Rüyada altın aramak neye işaret eder?
Rüyada altın aradığını görmek önünüzde daha az riskli kimi yollar varken sizi zarara uğrama, gam ve keder verme olasılığı olan yolu seçtiğinizi simgeler.

Rüyada altın kaybetmek neye çıkar?
Rüyada altın kaybetmek veya altından yapılmış yüzük, bilezik, kolye gibi bir şey kaybettiğini görmek, gerçek hayatınızda hedeflerine ya da hayallerine ulaşamamak korkusu içinde olduğunuzu ve bu korkunun sizi paniğe sürüklediğini gösterir. Kaybettiği altını yeniden bulmak ise bu korkularının ne kadar gereksiz olduğunu anladığınızı gösterir.

Rüyada altın çalmak neye çıkar?
Rüyada altın çaldığını görmek verdiğiniz bir karar, yaptığınız bir yanlış iş yada işlediğiniz bir günah sebebiyle işlerinizin altüst olacağına yorulur. Rüyada altın çalmak derin analizi ise rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında tehlikeli bazı durumlarla karşı karşıya olduğunu gösterir, amaçlarına ulaşmak amacıyla tehlikeli yollar denediğini ya da denemeyi düşündüğünü temsil eder ve aklını başına almaz ise başının belaya gireceğini ya da bazı zararlara uğrayacağına alamet eder. Pişman olarak ya da başka bir sebeple çaldığı altınları geri bırakmak ise gerçek rüyayı görenin hayatında yaşamını alt üst edecek bir şeyden son anda vazgeçtiğini ifade eder.

Rüyada altın bileklik görmek neye yorumlanır?
Bu rüya şan, şöhret ya da saygınlığının, itibarının artacağına işaret ederken tam anlamı için diğer unsurları da dikkatle değerlendirmek gerekir. Altın bileklik takmak, altın bileklik taktığını görmek, Kadınlar için sevinç ve kendine güvene işaret ederken, erkeğin takması bunun tersini ifade eder. Genel olarak erkeklerin rüyalarında altın takı taktığını görmeleri iyi değildir. Altın bileklik almak, bileklik aldığını görmek, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğini ifade eder, Rüyada bileklik bozdurmak, bileklik satmak, bileklik bozdurduğunu, bileklik sattığını görmek, üzüntü veya sıkıntıya işaret eder. Altın bileklik bulmak, bir maddi kayıp yaşayacağınızı temsil eder. Altın bilezik rüya tabiri de aynı şekildedir.

Rüyada altın günü görmek ne manaya gelir?
Altın günü, gerçek yaşamınızda sizi çok etkileyen bir olayı anlamak amacıyla önce bu durumu düşünmek için zaman ayırmaya ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Rüyada altın günü yapmak, altın gününe katılmak, altın günü yaptığını, altın gününe katıldığını görmek tavsiye alma ve kabul etmeye açık olması gerektiğini göstermektedir.

Rüyada altın tozu görmek neye delalettir?
Altının tozu gerçek yaşamınızda bir kişisel ilişkinin sona ermesi ile ortaya çıkan pişmanlıkları gösterir. Altının tozunu süpürmek, altın tozu toplamak gerçek yaşamınızda korkunç bir hata yaptığınızı düşündüğünüzü ifade eder

Rüyada altın çatal görmek neye tabir edilir?
Altından yapılmış çatal kullanmak veya kullandığını görmek gerçek yaşamınızda yapmak istemediğiniz bir iş, olay ile karşı karşıya olduğunuzu, bunun size dayatıldığını ifade eder.

Rüyada altın kaşık görmek nasıl yorumlanır?
Altından kaşık kullanmak, altın kaşık kullandığını görmek beslenme konusunda abartıya kaçacak ölçüde fazla veya hatalı yemek yediğinizi simgeler. Bu bir uyarı rüyasıdır ve dikkate alınması gerekir.

Rüyada altın ev görmek neyi temsil eder?
Rüyada altından yapılmış ev, altın ev görmek inanç sisteminizde değişiklikler, yaşamınızın maddi yönüne daha fazla önem vermeye başlama, ruhunuzda yorgunluk işareti olabilir.

Rüyada altın rengi görmek neyi ifade eder?
Altın rengi maddi değerleri işaret eder. Rüyada altın renkli bir şey görmek ise görülen nesne, cisim ile değerler arasında dengeyi, ahengi ifade eder.

Rüyada altın görmek hakkında diğer bilgiler?
Rüyada altın madalya görmek veya kazanmak rüyayı gören kişinin verdiği emek, yaptığı fedakarlıkların meyvesini almasına, büyük başarılara imza atmasına delalet eder. Rüyada bekar bir genç kız altın yüzük takarsa iyi bir evlilik yapar, Rüyada bekar bir erkek altın yüzük takarsa bir erkekten hediye alacağına işarettir. Başka birinin elinde altın, altını başkasının elinde görmek, altını tutan için iyi bir hayata delalettir. Rüyada iki elinin altın olduğunu görmek, sağlıkla ilgili mesaj verirken, felç olunacağını gösterebilir. İki gözünün altından olması, gözlerle ilgili haber verirken, kör olmaya işaret edebilir. Rüyada Damgalanmış, işlenmiş bir altını olmak ev almaya, değerli insana işaret eder. Rüyada beş altın görmek beş vakit namaza işaret eder. Rüyada Altından para kişide bulunan emanete, bilezik takmak ele geçecek mirasa, kadın için evlenmeye, bazen iyi niyete, samimiyete, inanılacak söze ve hayırlı anlaşmalara delalet eder. Rüyada Altını döven ya da onu diğer madenlerden ayrıştıran birini görmek hakla batını , iyi ile kötüyü birbirinden ayarın adama veya adil hakime, hurdasını görmek faydalı ilme, uygun hanıma, hayırlı evlada ve değerli dosta delalet eder.  Rüyada Altından yapılmış eşya güzelliğe, böyle bir kaptan yemek yemek ya da su içmek gam ve kedere, Rüyada Altından gerdanlık erkek için önemli memuriyete, şeref ve itibara, kadın için izdivaca,
Bazen gerdanlık hacca gitmeye, küpe kadın için güzelliğe, erkek için müzik vs. dinlemeye delalet eder. Rüyada altınla ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

Rüyada cumhuriyet altını, bilezik, çeyrek, altından kolye, yüzük, küpe, para gibi belirli terimlerin rüya tabiri için bu terimlerin rüya yorumu sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Altın Görmek” için 11 yanıt

Rüyada eşinin altın verdiğini görmek
Rüyamda eşim avuçlarında altınlarla geldi, yarısını büyük kızıma, yarısını bana verdi. Küçük kızım benim elimdekilerden en büyüğünü alıp “bu benim” dedi, bu ne demek? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada eşini görmek, rüyada karısını veya kocasını görmek, anlaşmazlık ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir.

rüyamda erkek arkadaşımın yanına gidiyorum. bakıyorum parmağında altından tek taş yüzük. sonra üzülüp ayrılıyorum yanından. yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanız arkadaşınız ile aranızda sadakat, idealler, sorumluluk veya inançlar hakkında bazı sorunlar olduğuna delalet etmektedir.

rüyamda annem kardeşim amcam toprağı kazıp altın buluyorlardı, ben inanmıyormuşum “kazmayın” diyordum, onlar kazıp kazıp altın çıkarıyorlardı, bu ne demek

Selam, amcamin oglu beni ruyasinda altinlarin icinde yuzerken görmus bu nedemektir ?? Lütfen yardim edebilirmisiniz?

Rüyamda sarı bir altın parçası görüyorum ama neye benzediğini tam hatırlamıyorum. Bu altını elimde bir çanta var çantanın ön gözüne saklıyorum polislerde bulamıyor, daha sonra altın parçası çantada parçalara ayrılıyor ve bozdurmaya kuyumcuya gidiyorum, kuyumcu bir miktar para teklif ediyor ama bozdurmuyorum, düşünürken uyanıyorum. Şimdiden yorumunuz için teşekkürler.
Rüyama ek olarak rüyamda görmüş olduğum altın eski bir altındı ve buluyordum

Bayram merhaba,
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin. Yeni yılda buradan yazılan rüyalara cevap vermeyeceğiz. Burası mevcut rüyalara cevap verme, yorum veya düşüncelerini ekleme alanıdır.
Rüyada altın görülmesi maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.
Rüyada çanta görmeniz, Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız demektir.
Rüyada Altın bozdurmak, iyi değildir ve keder ve hastalığa işarettir. Sizin altınları bozdurmamanız bu kederli durum ya da hastalığı kazasız atlattığını simgeler.
Rüyada kuyumcuya gitmek, kuyumcuya girmek, yapmayı planladığınız bir şeyin aileniz ya da kendiniz için keder veya hastalığa sebep olacağına işaret edebilir.

Rüyamda altın para ve bunun gibi değerli eşyaların takıldığını gördum ne anlama gelıyor acaba

rüyamda kuzenimler beraber gebzede poğaça tost tarzı şeyler alıyorduk restaurantlardan ve dolaşıyorduk uzun uzun sokaklarda sonra mahzen gibi odaları olan bir yerde gördüm bizi ve inşat işçisine benzeyen adamlarda vardı odada külçe külçe altın vardı.ben ayrıldım bir oda gördüm kimse yoktu külçe altını montun cebine koyup ayakkabımı baylayım mağara -mısır piarmiti gibi yerden çıktım uzaklaştım.M

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir