Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüyada altın kolye görmek ne demektir?

Günaydın. Bugün rüyamda bir sahildeyim, denizin ucu yok, sahile dalgalar vuruyor, kimseler yok. Orada güçlü ve kaslı, çok da yakışıklı bir adam vardı. Beni bekliyormuş, yanına gidince yakınlaşıyoruz, uzun yıllardır yalnızmış, evi var “sen git, ben denizde işimi bitirince geleceğim” diyor. Evine gidiyorum, evde kimse yok, korkuyorum. Dışarıdan bando sesi geliyor, balkona koşuyorum kimse yok. Teyp varmış biri açmış. Evde biri daha var anlıyorum. Adamın yıllar önce öldürdüğüm sandığı karısıymış kadın, adama görünmeden evde yaşıyor. Kadına üzülüyorum, evden çıkmak gitmek istiyorum. O an kapı çalıyor, yurt dışından kadının akrabaları gelmiş. Benimle İngilizce konuşuyorlar, adama sövüyorlar “katil” diye.

Rüyada altın kolye görmekSonra adam geliyor, eliyle bana bluz yapmış, bluza bir de altın kolye var. Girer girmez hediyeyi verip dudağımı öpüyor, misafirleri takmıyor “hoş geldiniz” filan demiyor. Üst kata çıkıyor, orada yatak varmış. Misafirlerin içinde sarışın bir oğlan çocuğu var. Çok sevimli, onu kucaklayıp yanına çıkıyorum bende. Adam hiç oğlu gibi değil, adam bana ve oğlana lokum veriyor, gülüşerek yiyoruz. Sonra çocuğa İngilizce “çok tatlısın, şeker gibisin” diyorum. Bana İngilizce olarak “sende domuz gibisin” diyor. Adam sinirleniyor.ona lokum vermiyor, ben hemen affediyorum, “çocuk nasılsa” diyorum.

Annesi beni oğluna daha önceden kötülemiş, adama “karın hayatta” diyorum, onları barıştırıyorum. Çekip gidiyorum sahile doğru. Adam bana sarı, uzun, yakasız, kolları yırtık bir elbise veriyor. Oradaki korkuluğa giydiriyorum ama kendi üzerimde görüyorum. Lütfen yorumlarsanız sevinirim. Bu arada 24 yaşındayım, öğretmenim. 10. 12. 2009 / 21:24 tarihinde gönderilmiş

Rüyada altın kolye nasıl yorumlanır?

Rüyada bando görmek veya bando sesi duymak topluluk ve aidiyet, ait olma duygusu temsil eder. Rüyada bandoda olmak, bando üyesi olmak, bandoda çalmak gerçek yaşamınızda daha fazla işbirliği, dayanışma içinde olmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada kolye görmek çevrenizde sevilen ve saygın bir insan olduğunuzu gösterir. Kolyenin kopması ise kıskançlık ifadesidir, çevrenizde sizi kıskananlar olduğunu işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir