Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Kolye Takmak

Rüyada altın kolye takmak neyi gösterir?

Merhaba. Rüyada altın kolye takmakRüyamda eski eşimin annesi boynuma siyah altından üzerinde beyaz taşlar bulunan bir kolye taktı. Bu kolyeyi takarken kuyumcunun vitrini önünde bulunuyorduk. Rüyamı yorumlayabilirseniz çok memnun olurum. İyi çalışmalar diliyorum. Rüyanın unsurları: eski kayın valide, siyah altın, altın kolye, kolye takmak, kuyumcu vitrini.

Rüyada altın kolye takmak yorumu

Merhaba, gördüğünüz kolye çok hoş mesajlar vermektedir. Rüyada kolye takmak çevrenizde sevilen ve saygın bir insan olduğunuzu gösterir. Bakınız kolye yorumu.

Normal yaşamda kadınlar kayın valideleri ile pek geçinemezler ve aralarındaki diyaloglar senaryo konuları dahi olmuştur. Yine eski kayın valide genellikle negatif çağrışımlar yapar.

Bunlara karşılık üstelik eski kayın validenizin size altın kolye takmış olması sizin sevilen ve sayılan biri olduğunuz mesajını daha da kuvvetlendirmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Altın Kolye Takmak” için 2 yanıt

Rüyamda otobüs ya da uçak gibi bir araçtan inerken tanımadığım bir kadının boynumdaki altın kolyeyi çekip koparmak istediğini gördüm. Ben elimle kolyemi tutup, kadının koparmasına izin vermedim. Buna karşılık onun boynundaki altın, üzeri pırlantalı kolyesini çekip kopardım. Kadın da benim elimdeki kolyeye bakıp bir şey demeden gitti. O gittikten sonra ben, hırsızlık yapmış oldum diyerek vicdan azabı duydum.
Rüyamı yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

ben rüyamda gerdanlık gördüm, kendi annem boynuma takıyordu, mavı renkte ama bayağı pahalı birşey üstü pırlanta falan vardı, simdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir