Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Küpe Görmek

Rüyada altın küpe görmek ne demektir?

Rüyamda iş yerindeyim, iş sahasında işçiler çöpleri ayrıştırıyor ve bende oradan geçerken bir poşetin içerisinde altın küpe, bilezik, gerdanlık, kol bağları buluyorum.

Daha sonra ben bunları işçiler fark etmesin diye yeleğimin arasına koymaya çalışırken işçiler fark ediyor ve onlar da benden almak istiyor, çoğunu elimden alıyorlar. Diğer elimde kalan altınlarla eve geldiğimde amca çocuklarını görüyorum ve onlara da altınlardan veriyorum. Acaba bu rüyamın tabiri nedir? 29 yaşında evli erkeğim.

Rüyada altın küpe görmek nasıl yorumlanır?

Bilal merhaba. Rüyanızın an teması altın bulmak ve bulduğunuz altınların bir kısmının başkaları tarafından alınmasıdır.

Rüyada Altın bulmak pek makbul değildir ve zarara uğramaya, gam ve keder işaret eder. İşçilerin altınların büyük bir kısmını elinizden almaları, gerçek yaşamınızda yaşadığınız / yaşayacağınız bu üzüntünün büyük ihtimalle birileri sebebiyle azalacağı, küçük bir zararla bunu atlatacağını göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Altın Küpe Görmek” için 2 yanıt

Hocam ben bir sey merak ediyorum, rüyamda önce abim altın veriyor arkasından 2 gün sonra param parça altın küpe görüyorum rüyamda, ne anlama geliyor anlamadım, lütfen bana yazar mısınız hocam anlamlarını.

Rüyanız, sevdiklerinizin ya da büyüklerinizin sözlerine gereken önemi vermediğiniz, onları dinlemediğiniz için bazı maddi kayıplar yaşadığınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir