Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Takmak

Rüyada altın takmak neye işarettir?

Gece uyumadan önce dua etmiştim, hayatımın 2 sene önceki belli bir döneminde sıkıntılar yaşamıştım, ruh halim karışıktı. daha sonra hava karanlıktı, eski evimiz vardı, taşınmadan önceki orayı gördüm, kalabalığız ama pek kimseyi çıkaramadım, çok belirsizdi.

Bir ara dedemin bana küçük altın taktığını gördüm, oradan uzaklaşıp bir deniz kıyısında gördüm kendimi ve bir anda savaş gemisinin içinde (rüyalarım hep kesik kesik ) ve bir patlama, bir yerden kaçış halindeyim (gerçek hayatta düşmanım 1 tane rüyamda onu görüyorum) planlar yaptığını ve birilerine söylediğini görüyorum, o birileri gelip bana soruyor ve kız arkadaşım onu tabancayla öldürüyor.

Savaş gemisinde patlamalar oluyor kaçıyorum bota biniyoruz yanımda tanımadığım 3 kız var ve gökyüzüne bakıyorum bütün yıldızların hepsi kayıyordu ve balığın öptüğünü söylüyordum tanımadığım kıza.

Rüyalarım çoktur hep her zaman, yazarım gönderirim sizde sıkılmadan yorumlamak isterseniz çok minnettar olurum. Yazım yanlışlarım olursa affedin, elimden geldiği kadar rüyalarımı ince ayrıntılara kadar yazmaya çalışıyorum ancak kesik kesik ve bölüm bölüm hatırlıyorum kusura bakmalısınız umarım.

Rüyada altın taktığını görmek yorumu

Rüyanızdaki unsurlar çok karışık ve birbirleri ile uyumsuz, buradan gerçek hayatta kafanızın çok karışık olduğu ortaya çıkıyor ki zaten siz de bunun farkındasınız. Eldeki bilgilerle bu rüyaya sağlık açıklama getirmek imkansız, ben faktörleri sıralayacağım, siz verilen mesajı bulmalısınız.

Rüyada dede görmek dedeyi görmek, dedeni görmek kafanızdaki düşüncelerinizin gerçekleşeceğini, yakınlarınızın tavsiyeleri ile sorunların kolay bir şekilde üstesinden geleceğinize işaret eder.

Rüyada rüyada altın görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da Rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

Rüyada gemi görmek, geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri göz önüne alınarak yorumlanır. Rüyanızdaki savaş gemisi çalışkanlık, azim ve hızlı hareket etmek, olaylara karşı ani refleks gösterme kabiliyetini temsil eder. Rüyada yıldız kayması görmek, herkes için hayallerin gerçekleşmesi anlamına gelir.

“Rüyada Altın Takmak” için bir yanıt

Gelinin burnuna altın takmak
Merhaba, Ben bu gece gördüğüm bir rüyamı yorumlamanızı istiyorum lütfen. Eşimle yaklaşık 6 aylık evliyiz ve bu gece rüyamda yeniden evlendik, düğün yaptık ama masalardaki gibi bir düğündü ve kayın validem iki büyük altını getirip birini kafama taktı,i birini de burnuma. En kısa zamanda yorumlarsanız çok sevinirim çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir