Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük görmek neyi işaret eder?

Rüyamda ayrıldığım sevgilim ile evli olduğumu ama onun beni aldattığını gördüm. Benim elimi bir erkek çocuk tutuyordu, bu çocuk oğlumdu. Ben bir altın yüzük ile oynuyordum. Eşimin beni gözümle aldattığını gördüğümde yüzüğü çıkardım ona doğru attım ve ondan boşanmak istediğimi söyledim. Ama o yanlış anladığımı beni çok sevdiğini söylüyordu. Sonra kayın pederim olacak adam yüzüğün çalındığını söyledi.

Ben kendim bekarım ve sevgilimden 6 ay önce ayrıldım. Onu düşünmüyor değilim ama evlilik konusu hiç konuşmadık. İkimizde hazır değildik ileride olur diye düşündük. Ben 21 yasindayim ve bekarim.

Rüyada altın yüzük görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder Rüyada yüzük aynı zamanda sadakat, idealleri, sorumluluklar veya inançları temsil eder. Rüyada yüzük çaldırmak, yüzük kaybetmek, kaybettiğini görmek gerçek yaşamınızda bir ilişkinizde ya da arkadaşlarınız arasında birine karşı güvensizliğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Altın Yüzük Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda benı ısteyen ve cevap bekleyen bır akrabam var bunun ıcın ıstehareye yattım ve rüyamda nişanlandık alyans hem ona hem bende takılıydı fakat nışan kurdelası vardı ıkımızın alyansında rengı kırmızı idı bu neye yorumlanır

Rüyamda bir poşet dolusu altın yüzük vardı, bir kısmını evimin balkonuna çıkıp dağıttım, kimse yoktu. Sonra annem ve babam poşetin farkına vardılar bende duşa giricem ama önce saklayacak bir yer arıyorum, dışarıya baktım camdan uzun zamandır gormedigim akrabalarım dışarıda, odamdaki rafta bir miktar kağıt para vardı. Çok merak ediyorum acaba tüm bunlar ne demek oluyor? 19, Erkek, Bekar, Çalışıyor, meraklı ve düşünceli?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir