Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek

Rüyada altın yüzük kaybetmek ne demek?

29 yaşında evli bir bayanım, rüyamda evin salonundayım ve parmağımdaki 2 tane altın yüzüğü bozdurmak için çıkartıyorum, masanın üzerinde bırakıyorum. Sonra yüzükleri bozdurmadan kaybediyorum daha sonra yüzükleri buluyorum, rüyamı yorumlar mısınız. 19 Mayıs 2012, 14:17

Rüyada altın yüzük kaybetmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder. Gördüğünüz rüya ise gerçek yaşamınızda eşiniz veya bir arkadaşınız ya da bir yakınınız hakkında birine karşı bir güvensizlik yaşadığınızı ve bu olayın sonunun tatlıya bağlandığını, güveninizin yeniden yerine geldiğini simgelemektedir. Detaylı bilgi rüyada altın görmek sayfasında bulunabilir. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada evinin salonunda olmak çok hayırlı bir rüyadır. Hakkında hayırlar getirecek ve size mutluluk sunacak bir şeylerin meydana gelmesine veya sürpriz bir güzel haber almaya işaret eder, aile içinde mülkiyet ya da başka bir konuda yaşanan sorunların sona ereceğini ve hep bir araya gelmeyi temsil eder. Parmağındaki yüzük sözüne sahip çıkan biri olman nedeniyle çevrendeki insanlar tarafından sevildiğini ve sayıldığını göstermektedir. Yüzüğü üzerine bıraktığın masa ise bazı plan ve projelerin olduğunu, bir toplantıya katılacağını veya karşına bir fırsat çıkacağını simgelemektedir.

“Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek” için 3 yanıt

Rüyada tuvalete evlilik yüzüğümü düşürüyordum ve bulmak için uğraşıyordum ama bulamadım. Evliliğimle alakalı bazı sorunlarım var. Sizce eşimle ayrılacak mıyım? Bu yüzden mi gördüm bu rüyayı? Lütfen yorumlarsanız çok sevineceğim.

Rüyamda parmağımdaki altın alyansımın kaybolduğunu ve bir boşluğa düştüğünü ve benim onu oradan almam imkansız gibi görünüyordu. yengemden yüzüğümü almasını istiyordum . tanımadığım iki kişi beni çagırdı bana yüzüğümün halının üstünde olduğunu söyledi.yanlarına gittiğimde yüzüğümü halının üzerinde buldum. yanında kulağımdaki küpemin eşini de buldum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

20 yaşında bekar bir bayanım. Rüyamda komşumuz 2 tane altın yüzük çıkarıp bana bunları bozdurmaya gitmemi istedi bende yüzükleri parmağıma taktım sonra birde baktım ki yüzükler parmağımda yok bu rüya mı bana yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir