Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Altına İşemek

Rüyada Altına İşediğini Görmek Ne Demek?

Rüyamda akşam vakti deniz kenarında yürüyorum, lapa lapa kar yağıyor ve içimden bu sene kar erken yağdı, bu kış çok soğuk geçecek diyorum. Üstümde ince bir mont var ve biraz üşüyorum ama kar altında yürümek hoşuma gidiyor.

Biraz ileride balık tutan insanlar görüyorum, yürüyerek yanlarına gidiyorum. Hepsi çok sevinçli, balıkları üçer beşer tuttukça sevinçten çığlık atıyorlar ve “mutlu olmak ne güzel, keşke bende böyle gülebilsem” diyorum. Bir süre onları izliyorum ve balıkçılar sürekli balık tutuyorlar adeta oltaları hiç boş gelmiyor. Onları izlemek için oturduğum bankın kardan iyice ıslandığını görüyorum, üzerimde iyice ıslanmış durumda. Birden küçük abdestimin geldiğini hissediyorum, sağa sola bakıyorum tuvalet bulabilmek için ama etrafta tuvaletini kullanabileceğim hiç kafe, lokanta vb yok. İyice sıkışıyorum altıma işiyorum. Beni bir utanç kaplıyor ve acaba bir gören olur mu diye düşünürken uyanıyorum.

Ben 35 yaşında bekar kadınım. İşlerim iyi gitmiyor. Hediyelik eşya dükkanım var, çok borcum var. Müşteri bulabilsem dükkanı devredip borçlarımı ödeyeceğim ama kimse yok. Bu rüyam neye işaret olabilir.

Rüyada Altına İşemek Yorumu

Seda merhaba, bu çok anlamlı rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Hemen söylemeliyim ki gördüğün rüya senin şu anda bazı sıkıntıların olduğunu ancak kısa bir zamanda tüm bunlardan kurtulup, rahata ereceğini haber vermektedir. Rüyadaki detaylara bakmak gerekirse;

Rüyada deniz kenarında yürümek rüyayı gören insanın aklının gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında denge kurmak istediğini ifade eder. Rüyada lapa lapa kar yağması yakın bir zamanda  gerçekleşecek büyük bir bolluk, bereket müjdesidir. İşlerinin açılmasına veya terfi etmeye, kazancın artmasına, evinin geçimi için daha iyi şartlara sahip olmaya veya nezle, grip, baş ağrısı gibi sürekli bir hastalığınız varsa ondan kurtulacağına işaret eder. Hele hele bu karın mevsiminde yağması bu anlamı daha da güçlendirmektedir.

Rüyada balık tutan birilerini görmek rüyayı gören kişinin kişisel gelişimini tamamlamak üzere olduğunu, mutlu günlerin yaklaştığını haber verir. Rüyada altına işemek rüya sahibi insanın bolluk, bereket, maddi anlamda iyileşmeye kavuşacağını temsil ederken öte yandan da bunları paylaşması gerektiğini anlatır ve aynı zamanda kem gözlerden veya çekemeyenlerin kötü bakışlarından uzak durmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir