Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Altından Zincir Bileklik Görmek

Rüyada altından zincir bileklik görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda annemin 3 tane ince zincir altın bilekliği var, 2 tanesini bozdurmak için annemden istiyorum. Bozdurup daha kalın olanını almayı planlıyorum.

Evden çıkıyorum, merdivenlerden iniyorum, yolda tekrar merdivenlerden çıkarken 3 tane tam altın buluyorum, hemen alıp cebime atıyorum, sağıma soluma bakıyorum kaybeden orada mıdır diye, biraz ilerledikten sonra küçük bir kız çocuğunun elinde gerdanlık görüyorum, çocuk gerdanlığı sallayarak yürüdüğü için üzerindeki altınları döke saça yürüyor, altınlar dökülüyor çocuk topluyor. Ama ben bulduğum altınları çocuğa vermedim. Eve gidince 2 tanesini anneme veririm diğer altını söylemem diyerek tekrar eve geri dönüyorum hiçbir altını bozdurmadan.

Rüyanın unsurları: altın zincir, zincir bileklik, altın bileklik, altın bozdurmak, altın bulmak, gerdanlık, altın toplamak.

Rüyada altından zincir bileklik görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya pek hayırlı değildir ve gerçek yaşamınızda kafanızın maddi konularla aşırı derecede yoğun olduğunu bu yüzden manevi bakımdan kimi sorunlar yaşadığınızı simgelemektedir.

Rüyada bileklik görmek, malzemesi biliniyorsa ona göre incelenmelidir eğer bilinmiyorsa genel anlamda zamanı verimli kullanma yeteneği, eğlence ile heyecanı dengeleme yeteneği ya da gerçek yaşamda başkalarının ilgisi çekme içgüdünüz hakkında bilgi verir. Rüyada altın bileklik görmek şan, şöhret ya da saygınlığının itibarının artacağına işaret eder, Rüyada bileklik bozdurmak, bileklik satmak, bileklik bozdurduğunu, bileklik sattığını görmek üzüntü veya sıkıntıya işaret eder.

Gerdanlık görmek , gerdanlık takmak, gerdanlık taktığını görmek Büyük işlerle uğraşmaya para kazanmaya işarettir. Rüyada altın görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da Rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir. . Rüyada Altın bulmak zarara uğramaya, gam ve keder işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada altın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Altından Zincir Bileklik Görmek” için 3 yanıt

Rüyada yolda yürüyorum bir gelin altın dagıtıyor ve ben topluyorum bilezik kolye çeyrek ve yüzük ama yüzügü takıyom parmagıma sonra köpek çıkıyor önüme altınları döküyörum sonra topluyom altınlar azalıyor tanımadıgım bir adam bana yardım ediyor ordan gidiyom

Merhabalar tekrar,
Öncelikle rüyamı yorumladığınız için teşekkür ederim. Ben bişey daha sormak istiyorum.
Rüyamda 1-2 yıldır sürekli okul görüyorum. Rüyalarım hep okulda geçiyor. Sonra okulun tuvaletleri tertemiz her yer pırıl pırıl, toplu tuvaletler olur ya öyle görüyorum.
Ama hep okuldayım artık bu bir işaret galiba diye düşünmeye başladım, çünkü haftada 1-2 kez mutlaka görüyorum. Bu ne anlama geliyor söyleyebilir misiniz. Teşekkürler.

Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın ya çok güçlü bir mesaj verdiğini ya da mesajı bizlerin anlayamadığımızı simgeler.
Okula gitmek, okula gittiğini görmek gerçek hayatta bazı hareketlerinin hatalı olduğuna işaret eder,
Okulda olmak, Rüyada okulda olduğunu görmek yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerle hayatınızı yeniden yönlendireceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir