Kategoriler
Sayılar

Rüyada Altmış Altı Görmek

Rüyada altmış altı sayısı neye delalet eder?

İyi günler, ben üniversite son sınıfa giden bir öğrenciyim, çok şükür maddi manevi bir sıkıntım yok, ailemin yanında okuyorum ve inşallah master yapmayı düşünüyorum. Şu anda bir ilişkim yok ve yakın zamanda evliliği de düşünmüyorum. Bir konuda bir şey danışmak istiyorum. geçenlerde 66 sayısının rüyalarımda bir önemi olduğunu anladım.

Çünkü geçen yıllarda bir kaç kez altmış altı sayısıyla ilgili rüyalar görmüş ancak önemsememiştim. Dün gece rüyamda gökyüzünde bulutların 66 yazdığını gördüm, lütfen beni aydınlatır mısınız?

Rüyada altmış altı sayısı görmek yorumu

Nihan merhaba, lütfen ilk önce rüyada gökyüzü ve rüyada bulut görmek sayfalarını inceleyin. Bulutların gökyüzünde 66 sayısını oluşturması ise aslında sizin hayallerinize kavuşmak için gerçek hayatta daha aktif olmanız gerektiğini haber vermektedir.

Rüyada 66, altmış altı sayısı görmek pasiflik veya uysallığı ifade eder. Yaşamınızda kimi konularda fazla pasif davrandığınızı veya çevreniz tarafında fazla uysal olarak nitelendirildiğini, bunun size zarar verdiğini işaret eder.

Rüyalarınızda uzun zamandan beri 66 sayısı veya bununla ilgili şeyler görmeniz bu pasif halinizin uzun bir zamandan beri devam ettiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir