Kategoriler
Sayılar

Rüyada Altmış Beş Görmek

Rüyada altmış beş sayısı görmek nedir?

Ben yurtta kalıyorum. Rüyamda ranzamın arkasından gelen beyaz bir ışık gördüm, ışığa bakarken ışığın içinden küçük bir kız çocuğu geldiğini gördüm, kız çocuğunun elbisesinin göğüs kısmında futbolcu formaları gibi büyükçe bir 65 yazısı vardı. Sonra kız yaklaşınca elinde bir bebek olduğunu gördüm ve ” bu bebek sana Allah tarafından gönderildi” dedi.

Arkasında ben bu bebeği alıp ailemin yanına gittim ve annem buna çok sevindi fakat babam ” maddi durumumuz iyi değil, borcumuz çok fazla, buna bakamayız, götür onu” dedi, ben bunun üzerine odama gidip kıza “babam çok borcumuz var, buna bakamayız dedi” dedim ve “Allahu tealaya teşekkür et, bende onu çok seviyorum ama bakamayız” dedim.

Rüyada altmış beş sayısı görmek yorumu

Sevgi selam, rüyada beyaz ışık görmek çok iyidir ve tertemiz, aydınlık günlere işaret eder. Rüyada kız çocuk görmek şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler. Rüyada bebek görmek hayatta yeni başlangıcı, hayatın bir yönü ya da kendi içinizde uygulanması gereken değişikliği önerebilir, değiştirilmesi gerektiğini gösterebilir.

Rüyada 65, altmış beş sayısı görmek kontrol eksikliğini ifade eder. Gerçek hayatınızda bir şeyin kontrolden çıkmış olduğunu gösterir. Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek hayatta hayatınızı yakından ilgilendiren bir konuda kontrolü elinizden kaçırdığınız ve bu yüzden karşınıza çıkan bazı fırsatları veya kısmetleri değerlendiremediğini temsil etmektedir.

“Rüyada Altmış Beş Görmek” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir