Kategoriler
Sayılar

Rüyada Altmış Bir Görmek

Rüyada altmış bir sayısı neye delalet eder?

Ben bu yaz ehliyet aldım ve çok nadir babamla birlikte bir kaç kez trafiğe çıktım. Bayram tatilinde memlekete giderken büyük bir kazayı ucuz atlattığımız için iyice korktum ve araba kullanacağıma inanmıyorum. Geçen gece çok ilginç bir rüya gördüm. Rüyamda annemle birlikte arabayla gidiyoruz, arabayı ben kullanıyorum ama yolda gördüğüm hız limiti levhasını hala unutamıyorum.

Yolda hız limiti sınırı 61 yazıyordu ve kursta öğrendiğime göre hız limitleri 50, 70, 90 km gibi standart rakamlardır. Bunun manası ne olabilir.

Rüyada altmış bir sayısı görmek tabiri

Sibel merhaba, rüyada araba kullanmak, arabayla yolculuk yapmak konularında detaylı açıklama rüyada araba görmek rüya tabiri sayfasında yer almaktadır, lütfen incele. Rüyada trafik levhası ya da uyarı işareti görmek kişinin bir yolculuk veya yeni yapacağı bir işte dikkatli olması halinde bu yolculuğun çok güzel geçmesine yada işin yolunda gitmesine delalet eder.

Rüyada 61, altmış bir sayısı görmek psişik yetenekler ve sezgi gücünü simgeler. Psişik yeteneklerinizin farkına varmanızı ve bu sayede pek çok gereksiz korku ve endişeden kurtulacağınızı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda büyük bir sezgi gücüne sahip olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Altmış Bir Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ismim Duhan, rüyamda ilk önce helikopter düştüğünü gördüm ve içinde insanlar çıkıyor, bebek küçük çocuk ama ölmüyorlar. Sonra bir daha ki rüyada ise babamı görüyorum ve bana diyor ki “oğlum git şu 61,000 tl yi bankadan çek gel” tam olarak ne anlam ifade ediyor?

Ben rüyamda banka hesabına 61 tl para yattığını duyuyorum iki kişi konuşurken ve hemen hesabıma bakıyorum 61 tl bana da yatmis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir