Kategoriler
Sayılar

Rüyada Altmış Sekiz Görmek

Rüyada altmış sekiz ne demek?

Ben lise sona gidiyorum ama rüyamda üniversiteye gittiğimi gördüm. Evde ders çalışıyorum ve çalıştığım bir kitabın tüm sayfalarında sayfa numarası olarak 68 rakamı yazdığını gördüm. Rüyamda çok şaşırıyorum ve “nasıl olur böyle şey” diyorum. Nedense hiç bir yerde 68 rakamı tabiri yazmıyor yardımcı olabilir misiniz?

Rüyada altmış sekiz görmek tabiri

Serpil selam. Rüyada üniversiteye gitmek, üniversitede okumak, Rüyada kendini üniversitede görmek, sıkıntıların bitmesi, rahatlamak, işlerin yoluna gireceği anlamına gelir. Rüyada ders çalışmak, uyanık hayatta önemli bir gelişim içinde olduğunuzu, hayata farklı açılardan görmeye başladığınız, başarı ve ilerlemeyi temsil eder. Rüyada kitap görmek, güçlü olmak ve yükselmek olarak yorumlanır.

Rüyada altmış sekiz sayısı görmek güven duygusu eksikliğini gösterir. 68 sayısı aynı zamanda gerçek yaşamınızda yakınınızdaki bazılarının ihtiyaçlarınıza yanıt vermeyen davranışlar içinde olduğunu işaret eder. Bu rüya alternatif olarak rüya sahibi kişinin sahip olduğu yeteneklerin farkına varıp üzerindeki kendine güven sorununu aştığı zaman hayallerinin gerçekleşmesine, işlerinin problemsiz bir şekilde sonuçlanacağına ve karşısına bir daha hiçbir aksilik çıkmayacağına delalet eder. Rüya sahibinin duaları ve tövbesinin kabul olup, hayalleri, beklentileri ve ideallerinin gerçek olacağına rivayet edilir.

Kitaptaki tüm sayfalarda sayfa numarası olarak 68 yazması ise okuyup, kendini geliştirip, kendine güvenmen gerektiğini anlatmakta altmış sayısı rüya tabirinin anlamına önemle işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir