Kategoriler
Sayılar

Rüyada Altmış Üç Görmek

Rüyada altmış üç sayısı neye işarettir?

Rüyamda kız arkadaşım bana hediye olarak bir Fenerbahçe forması almış ve üzerinde 63 numara yazıyor. “Bu ne” diyorum, “sana hediye aldım” diyor, “ama ben Galasaraylıyım, unuttun mu? diyorum, “unutmadım ama senin Fenerbahçeli yapacağım” diyor, bende “olmaz öyle şey” diyorum. Bu rüya kafamı karıştırdı, ne demek acaba. Yaş 18, öğrenciyim.

Rüyada altmış üç sayısı görmek yorumu

Serhat selam, önce rüyada kız arkadaşı görmek sayfasını okumalısın. Rüyada hediye aldığını görmek rüyayı gören kişinin hem aşk hayatında hem de iş hayatında şanslı ve mutlu olacağı bir döneme girdiğiniz  anlamına gelir. Bu dönemi iyi değerlendirmeli, imkanları ve kaynakları güzel kullanıp, mutluluğun tadını çıkarmalısınız olarak tabir edilir.

Rüyada kulüp forması görmek rüyayı gören kişinin takım çalışmasına girmek, belirli kurallara uymak zorunda olduğunu gösterir. Arkadaşının sana tuttuğun kulübün formasını eğil de başka bir takımın formasını hediye etmesi ise yaşamında bazı kurallarda değişilikler yaşayacağına alamettir.

Formada 63 numara yazması ilginç çünkü rüyada 63, altmış üç sayısı görmek sürekliliği işaret eder. Rüyayı gören insanın içinde ilerlediği yol, başladığı bir proje veya yaşadığı ilişkide dikkatle devam etmesi gerektiğini gösterir.

“Rüyada Altmış Üç Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir hoca amca annemlere bakarak BU kizda nazar var dedi günde 63 defa nazar dualari okumamai söyledi nedir anlamai lütfen cvp yazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir