Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Alüminyum Görmek

Rüyada alüminyum neye işaret eder?

Merhaba, Be 18 yaşında liseyi bu sene bitirmiş bir kızım, üniversiteyi kazanamadım, seneye hazırlanacağım. Bir rüya gördüm ve çok etkilendim, yardımcı olursanız sevinirim. Rüyamda liseden hoşlandığım ama sadece okul arkadaşı olarak kaldığımız erkek arkadaşımı görüyorum. Rüyada sevgiliymişiz ve ben hamile kalmışım. Rüyada panik içindeyiz ve Haluk “biz ne yapacağız şimdi, ikimizde öğrenciyiz. Evdekilere söylesem beni öldürürler” diyor, bende “sanki ben farklı mıyım, bu çocuğu yaparken düşünecektin” diyorum.

Sonra bir ev tutup, beraber yaşamaya ve çocuğu doğurmaya karar veriyoruz. Haluk ucuz kiralı bir ev buluyor, evi görmeye gidiyorum. Ev bir bahçe katı ama berbat bir halde. Kapılar, pencereler alüminyum ve hepsi dökülüyor, kapanmıyorlar. evi içi adeta bir ahır gibi. “Haluk biz burada nasıl otururuz? buraya hayvan koysan durmaz” diyorum, o da ne yapayım en ucuzu buydu, daha fazlasına gücümüz yetmez” diyor. Kabus gibi bir rüyaydı neyse ki uyandım ve bu kabustan kurtuldum. Sizce bu neye işaret olabilir. Not: annem babam ben 4 yaşındayken ayrılmış, ben dedem ve anneannem ile büyüdüm, babam hiç arayıp sormaz, en son yıllar önce görüşmüştük.

Rüyada alüminyum görmek yorumu

Değerli kardeşim, gördüğün rüya hayatta yapman gerekenler hakkında çok değerli mesajlar vermekte. Rüyada hoşlandığın kişiyi görmek rüya sahibinin reel hayatında yapacağı bazı ufak tefek değişiklikler ile yaşamı daha mutlu olacak hale getirebileceğine yorulur. Rüyada hamile kaldığını görmek ise kişinin küçük meseleleri büyütmek, onlara kafayı takıp vaktini gereksiz harcamak yerine kendisine fayda sağlayacak konularla uğraşmanın daha hayırlı olacağını temsil eder, bakınız rüyada hamile görmek sayfası.

Rüyada ev kiraladığını görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı çevreyi, mahalleyi, ilçeyi, şehri veya ülkesini değiştirmeyi çok istediğini ifade eder bakınız rüyada ev kiralamak sayfası. Ancak kiraladığınız evin berbat bir durumda olması bu değişikliğin riskleri olduğunu, bu tehlikeleri gözardı etmemek gerektiğini anlatmaktadır. Öte yandan evin kapı ve pencerelerin alüminyum olması iyiye işaret olup; rüyada alüminyum görmek kişinin yeteneğinin çevresi tarafında değerli bulunduğunu ifade ederken öte yandan da başkaları için önemsiz görünen bir şeyin sizin için önemli olduğunu ifade edebilir. Alüminyum kapı ve alüminyum pencerelerin kötü durumda olması sizin bu yeteneklerinizin ya da bunların takdir edildiğinin farkında olmadığınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir