Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Alyans Almak

Rüyada alyans aldığını görmek ne demektir?

Sitenizdeki kullanıcı adım dila.kubra. Bugünlerde genel olarak biraz duygusalım ve üzgünüm. Şimdi bir başkasıyla evli olan ve 2 sene önce bana büyük acılar vererek benden ayrılan o zamanlar aşık olduğum adamı bu sabah saatlerinde rüyamda gördüm. Ben onu af edeli çok oldu hatta umurumda bile değil kendisi.

Rüyama gelirsek, rüyam siyah-beyazdı ve ben hem heyecanlı hemde öfkeliydim. Ayrıca rüyamdaki mekanları daha önce hiç görmedim. O arkadaşlarıyla sokakta yürüyor, üzerinde çok dikkatimi çeken siyah kaşe bir mont var ve bende bir kafede arkadaşımla oturuyorum.

Birden onu görünce oraya odaklanıyorum ve birden mekan değişiyor. Bu kez bir marketteyiz ve o su içiyor parmağındaki alyansı görüyorum ve yine mekan değişiyor. Bu kez de ben bir bankta oturuyorum ve o yanıma gelip elime bir kağıt tutuşturuyor, kağıtta “benim onu en yakın arkadaşıyla aldattığımı bildiği (gerçekte böyle bir şey yok)” yazıyor.

Bende ona içimdeki bütün öfkeyi kustuğum bir mektup yazıyorum, bana iftira attığını, bana yalanlar söylediğini ve küfürler ediyorum. Tam mektubu alıp onu bulmak için evden çıkarken yine birden mekan değişiyor ve çok uzun merdivenlerin ortasında buluyorum kendimi, aşağısı ve yukarısı göz alabildiğince merdiven ve birden bir kenarda onu görüp hızla iniyorum merdivenlerden.

İki elimle yakasına yapışıp ağzıma geleni söylüyorum, bağırıp çağırıyorum ve bakıyorum o öylece durup üzgün üzgün bana bakıyor ve bana bir alyans veriyor.

Önce alyansı almıyorum ama o ağlamaya başlayınca alyansı elinden alıp ona ‘Sen hayatın boyunca mutlu olamayacaksın, çünkü hiç bir şeyin değerini bilmiyorsun, kendi hayatının ki bile!’ diyorum ve ağlamaya başlıyorum. Ve böylece uyandım. Aslında bütün rüyanın bilinçaltımın oyunu olduğunu düşünüyorum fakat neden bana alyansını verdi ve neden üzgündü? Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada alyans almak yorumu

Sevgili Dila.

Öncelikle bu rüyayı tüm detaylarıyla ve düzgün cümlelerle gönderdiğin için teşekkür ederim. Bir ağabeyin, bir büyüğün olarak diyorum ki, hayatında böyle özenli, böyle düzenli olduğun sürece hem başarılı, hemde mutlu olacaksın. Sen özel birisin ve sana layığını bulacaksın. Nereden biliyorsunuz dersen; imzası kişinin aynasıdır ( buradaki imza senin cümlelerin dir)

Rüyan, aynen senin de yazdığın gibi yaşadığın olayların uykuda şekillere bürünmüş yansımasıdır ve bir mesaj vermemektedir. Sen de bunun farkındasın ve doğal olarak sadece alyansa takılmışsın.

Rüyada alyans görmek, bekar iseniz bilinçaltınızda evlilik isteğinizi gösterir, evli iseniz evliliğinizde kimi sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.

Alyans konusuna iki açıdan bakılabilir.

* eski arkadaşınız açısından bakılırsa bu onun ilişkisinde, evliliğinde mutlu olmadığını gösterir.
* senin açından bakılırsa zihninizin derinliklerinde mutlu bir evlilik, paylaşma, mutluluk özleminizi gösterir ki bu zaten normal, olması gereken bir durumdur.

Sonuç olarak kafayı takacak hiç bir şey yoktur. Rüyanın unsurlar: siyah mont, kaşe mont, market, alyans, bankta oturmak, kağıt, iftira, aldatmak, alyans aldığını görmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada alyans görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Alyans Almak” için 2 yanıt

Rüyada parmağında alyans ve tek taş yüzük görmek neye işarettir
Rüyamda sol parmağımda bir alyans, birde tek taş yüzük vardı, bir arkadaşım parmağıma bakıp “hayırlı olsun” dedi, bende gülerek cevap verdim. Ancak sonra parmağımdaki yüzükler parmağımı sıkmaya başladı, “keşke bol alsaydım” diye söylenerek uyandım, hayır olur inşallah.
Kimden: göreceli
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: belirsiz
Anahtar kelimeler: alyans, tek taş yüzük.

Rüyada alyans görmek, bekar iseniz bilinçaltınızda evlilik isteğinizi gösterir, evli iseniz evlilik yüzüğü evliliğinizde bazı sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.
Rüyada yüzük takmak, Eğer parmağınıza yüzük takarsanız, bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir