Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Alyans Görmek

Rüyada alyans görmek neyi temsil eder?

Rüyamda yaklaşık bir ay önce hiç bir neden olmadan iletişimi kesen, görüştüğüm erkek arkadaşımın parmağında altın alyans gördüm. Rüyanın içeriği; erkek arkadaşımla bir yere geziye gitmişiz, yanımızda ablamda var ama erkek arkadaşımla aramda soğukluk, kırgınlık var. Bir ara yardım etmek için bavulumu almaya uzanıyor vermek istemiyorum ve sonra sol elinde altın alyans görüyorum. Bunu hem kaçırmak hemde göstermek istiyormuş gibi bir hali vardi.

Rüya yorumunuzu rica ederim. Yeniden hatırlatmak gerekirse erkek arkadaşımla aramızda adı konulmuş bir ilişki durumu yoktu ama çok sık görüşürdük. Sonra hiç bir neden söylemeden aramayı, konuşmayı kesti. Sorduğumda ,yanıt aradığımda geri dönüşte yapmadı. 30 yaşında bekar bayanım. Şu anki ruh halim: üzgün, öfkeli, umutlu. Anahtar kelimeler: alyans, erkek arkadaş

Rüyada alyans görmek yorumu

Rüyada alyans görmekRüyada erkek arkadaş görmek, erkek arkadaşını görmek, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler verir.

Rüyada alyans görmek, bekar iseniz bilinçaltinızda evlilik isteğinizi gösterir, evli iseniz evlilik yüzüğü evliliğinizde kimi sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.

Rüyanızda erkek arkadaşınız elinde alyans görmüş olmanız, gerçek yaşamda da onun iletişimi kesmesi zaten ilişkinizde kimi sorunlar olduğunu ve bunun iyice su yüzüne çıkmış olabilir. Müneccim gibi görünmek istemiyorum ancak adı geçen erkek arkadaşınız gerçek yaşamda aslında evli olabilir mi?

Rüyada alyans konusunda diğer bilgiler:

Evli bir kadının bekar birine alyans vermesi kocası ile uzunca bir süre devam edecek geçimsizliğe işaret eder. Rüyada alyansını kaybetmek kişinin ilişkisinde veya evliliğinde bir sıkıntıya delalet eder. Alyans takmak bir kişiden alyans alıp parmağına takan yakın zamanda bir evlilik teklifi alacağına işarettir.

“Rüyada Alyans Görmek” için 4 yanıt

Kimden: ayşe
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 34
Medeni Durumunuz: Evli
İleti:

Rüyamda alyansımı parmağımdan çıkarıp, elimle sıkarak yamultup atıyorum. Bu neye delalet eder?

Ayşe

Evli birinin alyans görmesi evliliğinde bazı sorunlar yaşadığını ve bu sorunların onu çok rahatsız ettiğini gösterir.

Sizin alyansınızı çıkarıp, yamultup atmanız ise sorunların artık dayanılmaz bir hale geldiğini işaret edebilir.

Rüyada kırık nişan yüzükleri görmek
Rüyamda eşimle nişan yüzüklerimiz beyaz bir kutunun içindeydi, kutuyu açtığımda yüzükler içinde kırıktı. Altın bir alyans ve tek taşı kırık olarak gördüm ve kendi kendime “yüzüğü daha hiç takmadım bile, nazardan kırıldı” diyede söyleniyordum. Bunun açıklaması ne olabilir? nur86, 27, Kadın, Evli, Diğer, mutsuz

Nur selam, Rüyada nişan yüzüklerini görmeniz, eşinizle daha yakın olmak, onunla daha iyi iletişim kurmak istediğini simgelerken, yüzüğün kırılmış olması bu konuda sıkıntı yaşadığınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir