Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Alyansını Unutmak

Rüyada alyansını unutmak ne demektir?

rüyamda eşimle beraber istanbulda bir cafede kahce içiyoruz, sonra ben kahve fincanını kapatıp alyansımı soğusun diye üstüne koyuyorum. daha sonra bir şekilde ben alyansımı orada unutup kalkıyoruz.

geri döndüğümüzde cafe sahibi yüzüğü bulduğunu kasada olduğunu ve ordaki görevliye yüzüğü vermesini söylüyor, görevli bakıyor başka bir yüzük cıkarıyor, bende “bu benim alyansım değil” diyorum, görevlide benim yüzüğümü az önce başka birisine verdiğini söylüyor ve alyansımı alamadan dönüyoruz, çok ilginç bir rüyaydı yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada alyansını unutmak yorumu

Rüyanız çok çok derin mesajlar vermektedir. Hakkınızda fazla bir bilgim olmadığı için yorumda kullandığım kelimeleri çok dikkatli seçmeye dikkat ediyorum.

Gördüğünüz rüya özel hayatınızda, evliliğinizde kimi şeyleri kaybettiğinizi düşündüğünüzü ( bilinçaltınızın derinliklerinde ), eski günleri aradığınızı, belkide eşinizden ayrılmayı aklınızdan geçirdiğinizi simgeleyebilir. Umarım yorumum hatalıdır. Esen kalın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada alyans görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Alyansını Unutmak” için bir yanıt

rüyamda sevgilimle bizim evin oralarda gezerken bizi babannem gördü ve kötü kötü bakti. Beni yanina cagirdi, ben konusurken kiz arkadasim bizim evin hemen yaninda cantasini unutmus, cantanin icinde de yüzük vardi.

Kiz arkadasim su an üniversitede yani birbirimizden uzaktayiz, bayram tatilinde kendi aramizda söz yaptik, bunlari da gòz önüne alirsak bu rüya ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir