Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ama Görmek

Rüyada ama birini görmek nedir?

Rüyamda sevdiğim adamın gözü yavaş yavaş yavaş yeşil oldu, sonra gözleri kapandı ama oldu, ardından sağ kolu kesik şekilde kadın olup konuşmaya başladı, çok sinirliydi o. Rüyada çok korktum aniden öyle olması nedir? bana açıklar mısınız neye işarettir?

Rüyada ama olmak yorumu

Rüyada ama olduğunu, kör olduğunu görmek bir işe başlamadan önce iyice düşünmeniz, fayda ve zararlarını iyice görmeniz, ondan sonra adım atmanız gerektiğine işaret eder

Rüyada gözlerinden birinin kör olduğunu, ama olduğunu görmek dini vecibelerinizi yerine getirmekte eksik kaldığınızı simgeler

Rüyada ama birini görmek sahip olduğunuz şeylerin kıymetini bilmediğinizi gösteren önemli bir rüyadır. Rüyada ama birinin elinden tutup bir yere götürmek, yardım etmek, karşıdan karşıya geçirmek sağlığınızın kıymetini öğrenmeye başladığınızın ifadesidir. Rüyada değer verdiği, sevdiği birinin ama olduğunu görmek sevdiklerinize karşı açık olmadığınızı, gerçek yüzünüzü onlara göstermekten kaçındığını simgeler.

“Rüyada Ama Görmek” için bir yanıt

Görme engelli birini görmek ve aşık olmak
Öncelikle Selamün Aleyküm, Yaşım 18 bekarım işimde yok lise son öğrencisiyim. Rüyamda köyde oturuyordum yanımda tanımadığım pozitif enerjili cana yakın bir kız vardı, aynı yaşlardaydık. Muhabbet etmeye başladık, kız görme engelliydi ama muhteşem yepyeşil, fıstık yeşili bir gözleri vardı, sanki şuana dek gördüğüm en güzel gözler, en güzel yüz, birden aşık oldum. Muazzam bir güzellikti, çok sempatik çok cana yakın sevgi doluydu, oda bana boş değildi, beraber koltuktan hiç kalkmadık, sonra kuzenlerim geldi, mutfağa gittik beraber. Elimde çöp vardı, onu bıraktım sonra tekrar hep beraber koltuğa geldik ve rüyam burada sona erdi. Rüyamı kısa zamanda yorumlarsanız çok sevinirim çok merak ediyorum şimdiden ALLAH razı olsun hayırlı günler ve hayırlı Ramazanlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir