Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada amatör görmek

Rüyada amatör görmek neye delalet eder?

Rüyada amatör görmekRüyamda babamla ben arabadayım antrenman sahasına gidiyorum, amatör kümede futbol oynuyormuşum, şu anda amatör futbolcu olmama rağmen ileride ünlü bir futbolcu olmak istiyorum. Antrenman sahasında yaklaştığımda kız arkadaşımı uzaktan görüyorum, babama göstermek onunla tanıştırmak istiyorum ama o beni görmüyor veya görmezden geliyor, çok üzülüyorum. Arabadan inip sahaya giderken diğer kızlar çevremi sarıp hal hatır soruyorlar, rüyada da aynı gerçek hayatta olduğu gibi uzun boylu ve yakışıklıyım. Babamın etrafımı kızların sardığını gördüğünü hissediyorum ve bu bana değişik bir duygu veriyor. Kızlarla konuşurken küt diye ön dişlerimden biri düşüp elimde kalıyor, ön dişimin birinin olmaması kızlara komik geliyor ve gülüşüyorlar, o sarıda uyandım. Uyandığımda bu rüyanın beni rahatsız ettiğini hissettim, sanki bir aksilik olacağı aklıma geldi ve hemen size yazdım. 17, erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada amatör olmak yorumu

Burak merhaba, rüyada amatör birini yani bir işi veya bir mesleği zevk için, hobi amaçlı yapan birini görmek kişinin hoş ve tatmin edici umutlara sahip olduğunu gösterir. Amatör futbolcu, amatör oyuncu ve tüm amatörlük terimleri bu kapsamda değerlendirilir. Amatör olmak veya bir şeyi amatör olarak yaptığını görmek  hayatta her zaman karşınıza çıkacak kötü gelişmelerin üzerini örtecek, onları unutturacak ya da etkisinden hemen kurtaracak güzel olaylarla karşılaşacağınıza delalet eder. Rüyada amatör olduğunu görmek öte yandan ilgili faaliyet göz önünde bulundurularak daha sağlıklı yorumlanır. Rüyada amatör futbol oynadığını görmek rüyayı gören kişinin kendisi ile barışık mutlu bir ruh hali içinde olduğunu ve yaşamında her şeyin yolunda gittiğini işaret eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar yaşamakta olduğun duygu ve düşünceleri yansıtmakta ve ailenle özellikle de babanla bazı şeyleri daha fazla paylaşmak istediğini temsil etmektedir. Dişinin düşmesi konusunda detaylı bilgiyi diş rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir