Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ambalaj görmek

Rüyada ambalaj neye delalet eder?

Rüyalarımda 3 defa kısa aralıklarla gördüğüm beni çok korkutan rüyaların anlamını bana yazarsanız çok memnun olurum. Genellikle ailemin olduğu rüyalardı, benim yatış şeklim iki elim başımın üzerinde birbirine bağlı olarak uyurum. 3 rüyamda da aynı şekilde beni bir güç ambalaj yapıp, kucağına, alıp evin tavanının tam köşesine asıyor. Uyanana kadar orada asılı bir şekilde kalıyorum ve dua etmezsem uyanamayacağımı biliyorum.

Son gördüğüm rüyamda ise ayaklarım yerden 1 metre yüksekte yine yukarıda ellerim bağlı ve asılı bir şekilde kaldım, yine ailem vardı yani ablalarım ve annem, ablalarımın yüzünü sıvazladım ve ablamlar bir anda gözlerini kapayıp kaldılar. Bu rüya gibi bir daha görürsem gözlerimi açamayacağımı sanıyorum, ne olur cevabı kısa zamanda yazarsanız çok sevinirim, artık uyumaya korkuyorum.

Rüyada ambalaj görmek yorumu

Sedat selam, öncelikle belirtmeliyim ki aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyaların kıymetli bir mesaj taşıdığını gösterir. Ancak hem hakkında bilgi vermediğin hem de rüyada gerekli detayları yazmadığın için sağlıklı bir cevap vermem zor görünmekte. Bu rüyalar devam ederse ve sen rahatsızlık duyarsan lütfen bir uzman psikologdan destek almaktan çekinme. Bana göre gördüğün bu rüyalar bir manevi çöküntü içinde olduğunu, bir şeylerin huzursuzluğunu çektiğini anlatıyor. Sabır ve dua ile Allah’a sığınıp, ondan yardım dilemeli gerekirse tövbe etmelisin.

Rüyada ambalaj görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında onun için bazı büyük değişiklikler olacağı anlamına gelir. Geçmiş konular ve / veya ilişkiler arkasından olacaklar hakkında fikir verir.

Rüyada ambalaj yapmak, ambalaj yaptığını görmek sizin taşıdığınız yükleri temsil eder ve sabırla bunlardan yakında kurtulacağınızı simgeler.

Rüyada ambalaj açmak hayatınızda bazı sorunlar ve bir takım güçlükler olduğunu, onları çözmek için uğraştığınızı ve bunu başaracağınızı ifade eder. Rüyada ambalajı açıp, yeniden kapatmak bu rüya hayatınızda kaos olduğunu simgeler.

Rüyada ambalaj kağıdı görmek yaşamınızda bazı değişiklere yol açacak bazı gelişmelere işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir