Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ambar Görmek

Rüyada ambar görmek neye çıkar?

Rüyada ambar görmekSanırım buğday ya da başka bir bakliyat olan bir ambar gibi bir yerde kalabalığın içindeyim. Biraz engebeli bir yer ve yukarıdan akan buğdayların arasında bir kaç kişiyle birlikte aşağıya doğru kay kaydan kayar gibi aşağı doğru eğlenerek akıyoruz, buğdayların içinde mutluyuz, çocuk gibi eğleniyorum. Genelde de tuvalet ya da muhtelif yerlerde insan kakası görüyorum ve bundan sıkıntı duyuyorum. Şu andaki ruh halim de sıkıntılı ve bilinçaltımda ne sorun var ise rüyalarımı yazarak çözmeye çalışıyorum. Ve hamile kalmayı çok istiyorum.

Başka bir gün rüyamda Sulama kanalı gibi bir yerdeyim ve suyun içindeki ve etrafındaki çöpleri uzun bir sopayla tutup temizliyorum. Rahatlıyorum. Diğer rüyamda ise bundan 3 sene önce ev almıştık, o evi yeni alıyoruz ve kimi odaları umduğumuzdan farklı yıkık dökükmüş, orayı tadilat ettirmeyi unutmuşuz. Bundan çok sıkıntı duyuyorum. Ve bir odası hamam oluyor o apartmandaki tanımadığım kadınlar gelip banyo yapmaya hazırlanıyorlar.

Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : eşimle sorunlarım var. hamile kalmak istiyorum
Anahtar kelime : buğday ambarı, bakliyat deposu,

Rüyada ambar görmek yorumu

Asıl olan ilk rüyanız gerçek yaşamınızda duygular ile mantığınız arasında bir denge kurmanız gerektiğine işaret etmektedir. Rüyada ambar görmek duygularınıza bilinçsizce kapıldığınızı, duygularınızın esiri olduğunuzu ifade eder. Burada ambar yiyecek depolanan yer, yiyecek deposu anlamındadır. Rüyada buğday görmek dirilişi, canlanma, canlılık ve bereketi simgeler. Buğdayların arasında oynamanız ise yaşamı sanki bir oyun gibi gördüğünüzü ifade etmektedir.

Diğer rüyalarınız:

Rüyada tuvalet görmek, hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Rüyada su kanalı görmek, duyguların sıkıştırılıp bastırıldığını gösterir. Çok kontrolcü olunduğundan düşünce ve inançların hedeflerinizin peşinden gitmenize engel olduğunu da göstermektedir. Rüyada çöp toplamak, çöpleri temizlemek, hayatınızın sizi rahatsız eden yönlerini bir kenara bırakıp, eldeki güzel şeylerin kıymetini bilip, onlarla mutlu olmayı başarmak gerektiğini ifade eder.

Son rüyanız ise evinizde ( aile yaşamınızda ) kimi şeyleri yeniden düzenlemek, gözden geçirmek düşüncenizi temsil etmektedir. İpuçları deppoy, gıda deposu, kiler, mahzen, silo, yiyecek ardiyesi, yiyecek depolanan yer, yiyecek deposu, yük, yüklük terimleri de benzer şekilde yorumlanır.

“Rüyada Ambar Görmek” için bir yanıt

Ambarda ağa takılmış kedi görmek
Yaşım 55, evliyim, ev hanımıyım. Rüyamda ambarımızda bir ağ ve bu ağa yakalanmış büyük bir kedi gördüm. Kedi sessiz bir şekilde bana bakıyordu. Ben de onu o ağdan kurtardım ve saldım, o da gitti. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir