Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ambargo Görmek

Rüyada ambargo neye işarettir?

Rüyada ambargo görmekRüyamda rahmetli dedemin evindeydik. Uzun süredir o eve gitmemiştim ve gittiğim an dev gibi sarı bir örümcek kapıya ağını örmüş, tamamen kapatmıştı. Elime aldığım bir sopa ile ağı açarak eve girmek istedim, örümce eve adeta ambargo koymuş, kimseyi içeri sokmak istemiyordu, elimdeki sopayı uzattığımda uçarak üzerime atladı, kolumu ısırdı. Sonrasını hatırlamıyorum. 21, erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada ambargo görmek yorumu

Ersin selam, örümcek görmek, sarı örümcek, örümcek ağı ve örümcek ısırması konuları için öncelikle örümce rüya tabiri sayfasını okumalısın.

Rüyada ambargo görmek yaşamdaki kısıtlamaları, engelleri simgeler. Bu rüya alternatif olarak rüyayı sahibi kişinin geleceğinin aydınlık, yolunun açık olacağına işaret edebilir. Rüyayı gören kişinin yaşamında ortaya çıkan aksiliklerin, engeller ve başarısızlıklarla mutsuzlukların sona ermesine, kendini güzellikler, iyilikler ve hayırlara götürecek doğru yollara ulaşacağını ve yavaş yavaş kurtuluşa yaklaşacağını gösterebilir.

Rüyada size ambargo konulduğunu görmeniz çevrenizde iyiliğinizi istemeyen, sizi kıskanan, size engeller çıkarmak isteyen birileri olduğunu gösterir. Rüyada kendine ambargo uygulandığını görmek gergin ve aynı zamanda stresli günler geçirmek, kötü kimselerle bir araya gelmek ve onlardan zarar görmek, huzur ve mutluluğu bozacak şeyler yaşamak anlamı taşır. Rüyayı görenin keyfini kaçıracak bazı şeyler yaşamayı ve çevresinde olan art niyetli birileri nedeniyle başını derde gireceğini, canının sıkılacağını ve içine düştüğü nahoş durumdan kurtulmaktan yorulacağını ve bıkacağını temsil eder.

Birine ambargo koymak, bir şeyi yasaklamak çevrenizde mücadele etmeniz gereken kişiler olduğunu ifade eder. Rüyada kötü birine ambargo koyduğunu görmek kişinin şansı ve kısmetinin sürekli açık olacağını, ekmeği hep temiz kalacağını, kazandığı dünya mallarını hayırlı işlerde kullanacağını ifade eder. Rüyayı görenin kötü kişilerden ve olaylardan uzak durup, namusu ve onuruyla ekmek yiyeceğine, başarılı kalacağına ve Allah’ın yardımına ereceğine delalet eder.

Bir ülkeye veya şirkete ambargo konulduğunu görmek ülke genelinde büyük sorunlar çıkacağını simgeler.

İpuçları : el koyma, engelleme, hacir, haciz, kısıt, kısıtlama, kordon içine alma, men, müsadere, sınırlama, tahdit, yaptırım, yasaklama da benzer manalar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir