Rüyada Ambulans Görmek

Rüyada ambulans görmek neye delalet eder?

Rüyamda kaza yerinde bir ambulans gördüm. Rüyada ambulans görmekAnnemle arabada gidiyorduk, annem arabayı kullanıyordu ben yanındaki koltukta oturuyordum. Biraz gittikten sonra sola döndük, döndüğümüzde gördüğümüz şey bir kazaydı. Ben mümkün olduğunca bakmamaya çalışıyordum. Kaza yerinde bir ambulans vardı. Geçerken bir ara gözüm ambulansa takıldı. İyi ki de takılmış, o sırada annem “;aaa adam parçalanmış” dedi ve hemen arabayı durdurdu. (Ambulansa bakmasaydım o manzarayı bende görebilirdim)

Annem hemen arabadan indi, bende tam arabadan inecekken aklıma bir şey takıldı “ya o Yusuf ise” ama öylesine bir olasılık değil, sanki onun oralarda olacağını biliyormuşum gibi garip bir duyguydu, rüya işte.

Sonra arabadan inmeye kalkmadan başka bir şey geldi gözümün önüne, Bir ayna vardı, Yusufla ben aynanın karşısındaydık. Baya güzel ama sade giyinmiştik, saçlarım falan yapılmıştı. Yusuf benim yanımda ama biraz arkamda duruyordu. Sonra saçımı düzeltti. Birbirimize baktık, gülümsedik. Sonra benim yanağıma ufak bir öpücük kondurdu. Sonra ben sanki geri döndüm, kaza yerine. Kendi kendime “o gülüşü nasıl unutacağım” dedim. O parçalananın kim olduğunu görmemiştim ama. Yorumlarsanız sevinirim, rüyada ambulans görmek ne demektir? Teşekkürler.

İsim / Takma isim : Nisa
Cinsiyetiniz : Bayan
Yaşınız : 18
Medeni durumunuz : sözlü
Şu anki ruh haliniz : korkuyorum
Rüyanızın konusu : kazada sevdiğimin hayatını kaybetmiş olabilirim
Anahtar kelimeler : kaza, sevdiğim çocuk, ayna

Rüyada ambulans görmek nasıl yorumlanır?

Nisa merhaba, eğer araçta yolcu iseniz hayatta pasif bir rol aldığınızı gösterir. Eğer aracın arka koltuğunda iseniz, kendinizi geri plana çektiğinizi ve başkalarının önünüze geçmesine izin verdiğinizi ifade eder. Bu saygı veya güven yetersizliğinden olabilir. Tüm bunlardan anlaşılacağı üzere Rüyada araba görmek bağımsızlık ve hayatını kontrol edebilme derecenizi gösterir. Bakınız araba sayfası.

Trafik kazasında birinin öldüğünü görmek veya kazada ölen birini görmek, aşırı trafik, gürültü ve benzeri kötü çevre şartları sebebiyle negatif enerji yüklü bir grup içinde olduğunuzu, bu topluluktaki olumsuz duygu yoğunluğunun sizi de olumsuz etkilediğini, adeta hayatta zevk alamaz bir duruma geldiğinizi simgeler. Bakınız trafik kazası yorumu.

Rüyada sevdiğiniz kişiyi anmanız, onu düşünmeniz, onu görmen ise, gerçek hayatta kendinle barışık, mutlu bir insan olduğunu ve olumlu düşündüğün sürece bunun böyle devam edeceğini simgelemektedir.

Rüyada ambulans görmek acil iyileşme, sıkıntılı bir durumun kısa sürede sonuca bağlanmasına işaret eder.

Rüyada ambulans görmek hakkında ilave bilgiler

Rüyada ambulans kullanmak, ambulans kullandığını görmek gerçek yaşamda size veya sevdiklerinize üzüntü veren bir durumu kısa sürede çözme arzunuzu simgeler. Rüyada ambulansa binmek, ambulans ile hastaneye gitmek, götürülmek, gören kişinin yakalandığı bir hastalıktan çok çabuk kurtulacağı anlamına gelmektedir. Ambulans ile hasta taşındığını görmek akrabalarından hasta olan var ise iyileşeceğine, yakın zamanda şifa bulacağına işarettir.

Rüyada ambulans sürücüsü görmek rüya sahibinin gerçek hayatta daha atik ay da daha hızlı olması gerektiğine işaret eder. Rüyada ambulans çağırmak, cankurtaran çağırdığını görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak için arayış içinde olduğunuzu gösterir. Ambulans arabası zamanında gelirse kısa sürede çıkış yolu bulacağınızı temsil eder, ambulans geç gelirse veya gelmez ise bu sıkıntısın bir süre daha devam edeceğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çığlık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir