Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Amca Oğlu Görmek

Rüyada amca oğlu görmek neye işaret eder?

Ben Murat, rüyamda bizim köyde alıç ağacının etrafında amca oğlu ve bizim köylü iki çocukla birlikte oturuyorlar. Çocuk sürekli amcama “sen şehirde taşınmalısın gel gidelim” diyor. Amcam da “olmaz” diyor “önce ben ne yapacağım” diyor.

O sırada ben geliyorum diğer amcamın oğluna soruyorum “ne oldu” diye, o da bana amcamızın şehre gelmek istemediğini söylüyor ama bu iki çocuk sürekli tekrar ediyorlar, daha sonrada amcam ben zaten geleceğim deyip amca oğluna kafa sallıyor ya ocakta ya da mahsulü kaldırınca geleceğim diyor. Ben zaten senelik peynir satıyorum o bize yeter diyor.

Rüyada amca oğlu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada amca oğlu, amca oğlunu görmek aile mirasına bağlı kalmak, yeni fikirlere açık olmak ve yenilgi yaşamamak için iş birliği yapmak anlamlarını temsil eder. Aynı zamanda yeni düşünce tarzlarına dikkat etmek ve yeni ortaya çıkan bilincin farkında olmak gerektiğini ifade eder. İpuçları amca oğlunu görmek, amcaoğlu, kuzen, kuzenini görmek

“Rüyada Amca Oğlu Görmek” için 3 yanıt

rüyamda amcamın oglunun öldügünü ve mezarının da anneannemin köydeki evinin bahcesine kazıldıgını görüyorum. Bunun bir anlamı var mı tesekkürler.

Büşra

Gördüğünüz rüya, hayatınızdaki yeni bir fikrin başarısız olduğunu veya bu fikirden vazgeçtiğinizi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir