Rüyada Amca Oğlunu Görmek

Rüyada amca oğlunu görmek neye delalet eder?

Ben amcamın oğlunu seviyorum ya da hoşlanıyorum. Rüyamda onunla ilgili . Kalabalık bir yerdeyiz. Neresi olduğunu bilmiyorum. Sonra yengem fenalaşıyor. Bir anda nerede olduğumuzu bilmiyorum ama karnından ultrason çekiliyor. Sanırım bebek var mı diye bakıyorlar ama bebek yok. O arada yengemin karnının ultrasonunda önce halamın yüzü çıkıyor.

Halam amcamın oğluyla beni ayarlamak için uğraşıyor. Doktor halamı görünce bir şey demiyor. Sonra benim yüzüm çıkıyor ve doktor ” Bu kız çok iyi bir kız. Oğlunuz bununla evlenirse sağlıklı mutlu huzurla olursunuz” falan diyor dahası da var ama tam hatırlamıyorum.

Sonra amcamın oğlu bana sarılıyor o dediklerini duyunca. Sonra herkes gidiyor tek onla ben kalıyoruz. Davetiyeler var o davetiyeleri zarfa koyuyor bende üzerine isim yazıyorum. Ve konuşuyoruz onunla. Ben diyorum ki “şimdi biz evleniyor muyuz” diyorum, o da “evet aşkım” falan diyor. Sonra da başka bir yere ananemlere geliyoruz . Ananemlerde herkes var. Amcamlar teyzemler falan. Herkes ikimize çifte kumru gibisinden diyor. Bizim için bazıları seviniyor bazıları üzülüyor. O sevdiğim çocuk ara sıra bana sarılıyor. O kadar, sonra uyandım. Lütfen yorumlayın bunu çok merak ediyorum. 16 yaşında kızım.

Rüyada amca oğlunu görmek neye yorumlanır?

Amca oğlu, amca kızı, amca çocukları kardeş demektir ve bu çocuklar arasında aşk, evlilik olmamalıdır, olamaz, olursa da aynen ülkemizde olduğu gibi ortalık zeka özürlü çocuklarla dolu olur. Rüyanız, başınıza büyük belalar gelebileceğini işaret edebilir. Dilerseniz rüyada amca oğlu rüya tabiri sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir