Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Amcanın Gelinini Görmek

Rüyada amcanın gelini neye işarettir?

Rüyamda büyük amcamın gelini bar gibi bir yerde çalışıyormuş, amcamlar ise buna karşı çıkıyormuş, ben amcama “geline doğru dürüst iyi bir iş mi buldunuz da şimdi kızıyorsunuz” diye bağırıyorum “ben ona güzel bir iş bulacağım” diyorum. Durup duruken neden böylr bir rüya gödüm?

Rüya detayı: 38 yaş memur erkek

Rüyada amcanın gelinini görmek tabiri

Hidayet merhaba, bu tür rüyaların mutlaka bir açıklaması vardır. Çünkü bu gerçek hayatınızda kafanıza takılan bir meselenin yansıması değil.

Rüyada bar veya bara benzeyen yerler görmek para kazanmak için yasal yollara başvurmak gerektiğine aksi halde sorun yaşayacağına işaret eder. Buradan çevrenizdeki bazı kişilerin yasal olmayan yollarla para kazanmak için uğraştığını işaret edebilir gördüğünüz rüya.

“Rüyada Amcanın Gelinini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada gelinini görmek
Eski kayın validem beni rüyasında görmüş “anne” demişim “efendim kızım” demiş “üşüdüm” demişim sarılmışız, bu neye işarettir?

Leyla merhaba, rüyalar rüyayı gören kişiye yorumlanır ancak bazı rüyalar görülen kişi hakkında da bilgi verebilir. Bu rüyayı gören sizin eski kayın valideniz ve konusu rüyada eski gelinini görmek olup, rüyada gelin görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyayı gören insanın geçmişten ders alması ve yaşanan acıların, yapılan hataların tekrarlanmaması için daha dikkatli olması gerektiğini temsil eder.
Öte yandan rüyada üşüyen birini görmek görülen kişi bilinen birisi ise o kişinin sizin desteğinize, yardımınıza veya ilginize ihtiyacı olduğunu gösterirken, tanımadığın birinin üşüdüğünü görmek şükretmeyi bilmek ve sahip olduğu sağlık ve diğer imkanlara değer vermek gerektiğine delalet eder, bakınız rüyada üşümek yorumu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir