Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Amel görmek

Rüyada amel ne demek?

İyi günler dilerim. Rüyamda evin içinde sepette iki yavru kedi ve anne kediyi gördüm. Aynı anda evin içinde affedersiniz amel olmuş bir kuzu gördüm. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. Hasta kuzu görmek neye işarettir? 54 yaşında bayanım.

Rüyada amel görmek tabiri

Not: burada anılan amel terini ishal anlamındadır.

Rüyanızda gördüğünüz yavru kediler sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade etmektedir. Rüyada hasta hayvan görmek, gerçek yaşamda sahip olduğunuz değerlerin kıymetini bilmek, size ihtiyacı olanlara desteğinizi esirgememeniz gerektiğini temsil eder.

Rüyada amel olduğunu görmek, hayatınızın bir kısmında kontrolün elinizden gittiğini işaret eder, çünkü ishal olmak dışkının kontrol edilememesi olayıdır. Amelden kurtulmak, amelden kurtulduğunu görmek, bekleyen bir ihtiyacınız için çaba sarf etmeniz gerektiğini gösterebilir. Amel olmuş birini ya da bir şeyi görmek, yeni sorunlarla uğraşmamak için yeterince analiz yapmanız gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Amel görmek” için 4 yanıt

Ruyamda oğlumla ben balkondaydık. Pencereden eşimin ishal olduğunu görüyoruz. Korkuyoruz. Eşim tedirgin oluyor. Biz korku içindeyiz. Gelemesin diye kapıyı kilitliyoruz. Aşağı bakıyoruz oğlumla. Koyu mavi büyük porselen bir kaseyi balkondan aşağı atıyorum. Eşim niye attınız onu, diyor. Ben de kaza bela savar, diyorum. Oda dolusu ishal olunca ölmekten korkuyor. Beni de asılıyor. Kapı nasıl olduysa açılmış. İshali her yerde ama üzerime değmiyor. Ayaklarıyla omzumu tutup havuza çekmeye çalışıyor. Ama kendisi havuza gidiyor yatay bir biçimde. Havuzda da ishal varmış.
Korkarak uyandım. Geceyarisindan sonra 2.10 du saat. 35, Kadın, evli, eğitim danışmanı.

Nimet merhaba, çok uğraşmama karşılık ben bu rüyadan hiç bir şey anlamadım. Lütfen anlaşılır şekle dönüştürür müsünüz?

Merhaba,
Olayı yalınlaştıracak olursam: Oğlumla ben balkondayız. Eşim balkonun açıldığı odada. Eşim sinirli olduğu için biz korku içindeyiz. Eşim ishal. Beni yanında istiyor. Nasılsa kapı açılıyor ve ben içeri giriyorum. Ayaklarını omuzlarıma dayayıp havuza giriyor. Havuz da ishalliydi. Ancak bana ishal hiç değmedi.
Daha sade anlatamıyorum. Teşekkürler.

Nimet selam, gördüğünüz rüya gerçek hayatta rahatlayacağınız, huzur ve refaha kavuşacağınız bir dönemin sizi beklemesine karşılık bazı şeyleri kontrol edememeniz ( ya da eşinizin kontrol edememesi) veya sizin kontrolünüz dışındaki bir takım şeyler nedeniyle bunlara kavuşamadığınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir