Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Ameliyat Görmek

Rüyada ameliyat görmek neye işarettir?

Dün gece rüyamda böyle karanlık bir yerde tanımadığım kimi adamlar vardı ve ben bir şekilde sağ arka omzumdan bıçaklandım, bayılmıştım ve ameliyat olmuşum. Ardından gözümü açtığımda beni evime getirmişlerdi, aslında bu rüyayı görmeden o gece çok hoşlandığım birini düşünmüştüm, o şekilde dua ederek yattım. Rüyamda da o kişiyi seviyorum, daha sonra iyileşiyorum, ayaklanıyor ayağa kalkıyorum, hemen kendime geliyorum, bıçaklanıp ameliyat olmama rağmen ertesi sabah iyi oluyorum. Rüyamda sonra denize gidiyoruz. Acaba bu rüyanın anlamı, bıçaklanmak, ameliyat olmak, denize gitmek nedir?

İsim / Takma isim : kübra
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 18
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : umutlu
Rüyanızın konusu : bıçaklandığını ve ameliyat olduğunu görmek
Anahtar kelimeler : bıçaklanmak ve ameliyat olmak

Rüyada ameliyat görmek yorumu

Kübra merhaba,
Rüyada ameliyat görmek, ameliyat olmak, kendine ameliyat yapıldığını, ameliyat olduğunu görmek iyileşmeyi işaret eder. Bu iyileşme hasta iseniz sağlığına çabuk kavuşup iyileşeceğini, sıkıntıda iseniz rahata ereceğini, yolcu iseniz gideceğin yere sağ salim varacağını temsil eder. Hayırlı bir rüyadır. Rüyada bıçaklanmak, bıçaklandığını görmek ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder. Bakınız bıçaklanmak yorumu. Denize gitmek konusunda detaylı bilgiyi rüyada deniz görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada ameliyat konusunda ilave bilgi

Rüyada ameliyat olan birini ya da birine ameliyat yapıldığını görmek, ameliyatı yapılan kimsenin ameliyatı yapan kişi tarafından büyük bir iyilik yapılacağına işarettir. Rüyada birini ameliyat etmek iyileşmek, şifa bulmak veya kendini iyi hissetmek konularında rüyayı gören kişinin desteğine veya ilgisine ihtiyaç duyan biri olduğunu ve sizinde bu iyiliği yapacağınızı gösterir.

Rüyada amputasyon görmek, amputasyon geçirmek, amputasyon geçirdiğini, bir organının ameliyatla alındığını görmek iş hayatında kimi kayıpları işaret ederken, tüm bacakların veya kolların kesildiğini görmek ticarette olağan dışı depresyon ifadesidir. Denizciler için Fırtına ve mal kaybına işaret eder. Sağlık sorunu yaşayan dertli insanlar bu rüya, tedavi sonucu iyileşme müjdesidir. Amputasyon nedir: vücutta işlevini tamamen yitirmiş bir organın, genellikle kol veya bacağın kesilerek çıkarılması işlevidir.

“Rüyada Ameliyat Görmek” için 2 yanıt

Ben dün gece rüyamda sol kolumdan ameliyat olduğumu gördüm. Ben uzun bir zamandır sol kolumdan rahatsızım. Doktorlar çare yok dediler. Rüyamda bana önceden ameliyat olacağımı söylemiyorlar. Ben bunu ameliyat masasında öğreniyorum. Ve aniden masadan kalkıyorum. Sonra nasıl oluyorsa oluyor tekrar masaya yatıyorum. Doktorun birisi iğneyi batırdığı anda nefsim kesiliyor. Sonra geri geliyor. Gözlerimi açtığımda evimizde oluyorum. Bütün herkes beni ziyarete gelmiş oluyor. Ama ben hiç ameliyat olmuş gibi değilim.

Yaren merhaba,
Rüyada ameliyat olduğunu görmek bir iyileşme, şifa bulma işaretidir. Kolundan ameliyat olmak ise, bu iyileşme sonunda karşındaki zorluk ve engellerle daha güçlü olarak mücadele edeceğini gösterir.
Allah’tan acil şifalar diliyorum. Gelişmeleri buraya ekler misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir