Rüyada Amerika’yı Görmek

Rüyada Amerika’yı görmek ne demektir?

Eski sevgilimle ayrılalı daha 5 ay oldu,  ondan sonra 3 kişiyle daha çıktım ama onu unutamadım, yolda görünce falan konuşuyoruz ama o onu unuttuğumu sanıyor. Rüyamda onunla beraber ailemden izin alıp AMERİKA’ya gidiyorduk. bavulu hazırlıyordum, uçağa biniyorduk sımsıkı sarılıyorduk. o sırada annem beni uyandırdı. benim bundan ne anlam çıkartmam lazım? yardımcı olun ne olur.

Rüyada Amerika’yı görmek neye yorulur?

Rüyada ABD, Amerika Birleşik Devletleri ülkesini görmek çok başarılı olup, aniden yükseleceğinize işaret eder. Fakat bu yükselme, birçok kişinin sizi kıskanmasına ve size düşman olmasına neden olacak veya gitmeyi istediğiniz ülkeye bir kapı açılacağına işarettir. Rüyada Amerika’da yaşamak, Orada olmak veya bulunmak ise sizin bir çok zorluk ve engeli aşarak hedeflerinize yaklaştığınızı, aradığınız kariyer ve güce yakında sahip olacağınızı ifade eder.

Rüyada Amerika’ya gitmek veya ABD’ye gittiğini görmek, reel hayatta kimi arayışlar içinde olduğunuzu, yeni yerler, yeni kişiler, yeni deneyimler kazanmak isteğinizi simgelerken aynı zamanda mevcut ruh haliniz konusunda ipuçları verir ve içinde bulunduğunuz durumdan sıkıldığınızı, hayatınızda kimi yenilikler istediğinizi işaret eder.

Rüyada Amerikan başkanını görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir güç arayışı içinde olduğunu, daha fazla güç sahibi olmak ya da daha da güçlenmek istediğini, günlük yaşamında otorite alanını genişletmek istediğini ifade ederken aynı zamanda bu arzusunu kontrol etmeyi bilmesi aksi takdirde büyük hayal kırıklığı yaşama ihtimali olduğunu ifade eder. Rüyada Amerikan askeri görmek iç dünyanızda yaşadığınız bir huzursuzluğu simgelemektedir. Bu huzursuzluğa çevrenizdeki kimi dedikodu, iftira, çekişmeler yol açmış olabilir şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Amerika’yı Görmek” hakkında 4 yorum

 1. Rüyada otobüs ile Amerika’ya gitmek
  Merhaba, ruyamda otobus ile amerikaya gidiyordum amac para kazanmak. Gittigim yer Washington ozellikle adini iki kez soyluyorum. Etrafta bikac turk var cocuklarda tabi birde polis var gorev yapan her taraf cimen yesillik cok guzel cok begeniyorum, birde yol kisa suruyor bu kadar kolaymi diyorum amerikaya gitmek. etraf o kadar guzelki amcaogluna hatira kalsin diye fotograf cektiriyorum yanimda guya tanidik biri var hatirlamadigim simdi poz veriyoruz cekilen fotoyu begenmeyip duzgun bir foto cekmesini istiyorum ama bir seyler cekilmiyoruz ya da hatirlamiyorum ama cekilen fotoya bakip bu ben degilim zaten desigimi hatirliyorum. Merak icindeyim, simdiden tesekkurler. 40, Kadın, Evli, Çalışmıyor, umutlu

  1. Rüyada Amerika’ya gitmek, reel hayatta bazı arayışlar içinde olduğunuzu, yeni yerler, yeni kişiler, yeni deneyimler kazanmak isteğinizi simgelerken aynı zamanda mevcut ruh haliniz konusunda ipuçları verir ve içinde bulunduğunuz durumdan sıkıldığınızı, hayatınızda bazı yenilikler istediğinizi işaret eder.

 2. Rüyada Amerika’da yılan görmek
  Merhaba, rüyamda amarikada bir arazide bir cok yilan arasında geciyorum ben yılanlardan korkuyorum yılanlar benı fark etmiyor ve yilanlarin ortasından kosarak gecerek rahata cikiyorum nedir anlami? Bu aynı ruya yi 2 oldu gordum

  1. Rüyada ABD, Amerika Birleşik Devletleri ülkesini görmek çok başarılı olup, aniden yükseleceğinize işaret eder. Fakat bu yükselme, birçok kişinin sizi kıskanmasına ve size düşman olmasına neden olacak veya gitmeyi istediğiniz ülkeye bir kapı açılacağına işarettir.
   Yılan konusunda açıklamayı rüyada yılan görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir