Rüyada Amerika’yı Görmek

Rüyada Amerika’yı görmek ne demektir?

Eski sevgilimle ayrılalı daha 5 ay oldu,  ondan sonra 3 kişiyle daha çıktım ama onu unutamadım, yolda görünce falan konuşuyoruz ama o onu unuttuğumu sanıyor. Rüyamda onunla beraber ailemden izin alıp AMERİKA’ya gidiyorduk. bavulu hazırlıyordum, uçağa biniyorduk sımsıkı sarılıyorduk. o sırada annem beni uyandırdı. benim bundan ne anlam çıkartmam lazım? yardımcı olun ne olur.

Rüyada Amerika’yı görmek neye yorulur?

Rüyada ABD, Amerika Birleşik Devletleri ülkesini görmek çok başarılı olup, aniden yükseleceğinize işaret eder. Fakat bu yükselme, birçok kişinin sizi kıskanmasına ve size düşman olmasına neden olacak veya gitmeyi istediğiniz ülkeye bir kapı açılacağına işarettir. Rüyada Amerika’da yaşamak, Orada olmak veya bulunmak ise sizin bir çok zorluk ve engeli aşarak hedeflerinize yaklaştığınızı, aradığınız kariyer ve güce yakında sahip olacağınızı ifade eder.

Rüyada Amerika’ya gitmek veya ABD’ye gittiğini görmek, reel hayatta kimi arayışlar içinde olduğunuzu, yeni yerler, yeni kişiler, yeni deneyimler kazanmak isteğinizi simgelerken aynı zamanda mevcut ruh haliniz konusunda ipuçları verir ve içinde bulunduğunuz durumdan sıkıldığınızı, hayatınızda kimi yenilikler istediğinizi işaret eder.

Rüyada Amerikan başkanını görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir güç arayışı içinde olduğunu, daha fazla güç sahibi olmak ya da daha da güçlenmek istediğini, günlük yaşamında otorite alanını genişletmek istediğini ifade ederken aynı zamanda bu arzusunu kontrol etmeyi bilmesi aksi takdirde büyük hayal kırıklığı yaşama ihtimali olduğunu ifade eder. Rüyada Amerikan askeri görmek iç dünyanızda yaşadığınız bir huzursuzluğu simgelemektedir. Bu huzursuzluğa çevrenizdeki kimi dedikodu, iftira, çekişmeler yol açmış olabilir şeklinde yorumlanır.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir