Rüyada Amerikan Askerleri Görmek

Rüyada Amerikan askerleri görmek nedir?

Rüyamda evimde oturduğumu sonra Amerikan askerlerinin evime baskın yaptıklarını gördüm. Sonra çatışmaya girdiğimi evin etrafının sarıldığını gördüm. 6-7 asker öldürdüğümü gördüm. Sonra evin içine girdiklerini gördüm. beni yakalayacakları sırada seni mahvedeceğiz derini yüzeceğiz dediklerini ardından yakalanmayı hazmedeyip 3 katlı evin balkonundan demirlere sarılarak aşağıya atladığımı koşmaya başladığımı gördüm. Ayrıntılara girerseniz sevinirim.

Rüya konusu: savaş, baskın yapmak.

Rüyada Amerikan asker görmenin tabiri

Rüyanız iç dünyanızda yaşadığınız bir huzursuzluğu simgelerken, bu huzursuzluğa çevrenizdeki kimi dedikodu, iftira, çekişmeler yol açtığını anlatmakta ve bunlara son vermek için bir dış destek aradığınızı ifade etmektedir.

Rüyanın ayrıntılarına girmek gerekirse; rüyada Amerikan askerleri görmek rüya sahibi kişinin karşısındaki bazı tehlikelerden kurtulmak için kendisinden daha güçlü birilerinden yardım ve destek beklediğine delalet eder, bu konuda rüyada Amerikayı görmek sayfası ilginizi çekebilir. Rüyada bir başka ülkenin askerleriyle çatıştığını görmek rüyayı gören kişinin iç dünyasında bir huzursuzluk yaşamakta olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir