Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Amerikan Askerleri Görmek

Rüyada Amerikan askerleri görmek nedir?

Rüyamda evimde oturduğumu sonra Amerikan askerlerinin evime baskın yaptıklarını gördüm. Sonra çatışmaya girdiğimi evin etrafının sarıldığını gördüm. 6-7 asker öldürdüğümü gördüm. Sonra evin içine girdiklerini gördüm. beni yakalayacakları sırada seni mahvedeceğiz derini yüzeceğiz dediklerini ardından yakalanmayı hazmedeyip 3 katlı evin balkonundan demirlere sarılarak aşağıya atladığımı koşmaya başladığımı gördüm. Ayrıntılara girerseniz sevinirim.

Rüya konusu: savaş, baskın yapmak.

Rüyada Amerikan asker görmenin tabiri

Rüyanız iç dünyanızda yaşadığınız bir huzursuzluğu simgelerken, bu huzursuzluğa çevrenizdeki kimi dedikodu, iftira, çekişmeler yol açtığını anlatmakta ve bunlara son vermek için bir dış destek aradığınızı ifade etmektedir.

Rüyanın ayrıntılarına girmek gerekirse; rüyada Amerikan askerleri görmek rüya sahibi kişinin karşısındaki bazı tehlikelerden kurtulmak için kendisinden daha güçlü birilerinden yardım ve destek beklediğine delalet eder, bu konuda rüyada Amerikayı görmek sayfası ilginizi çekebilir. Rüyada bir başka ülkenin askerleriyle çatıştığını görmek rüyayı gören kişinin iç dünyasında bir huzursuzluk yaşamakta olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Amerikan Askerleri Görmek” için 2 yanıt

merhaba yaklaşık on yıl önce gördüğüm bir rüyayı anlatmak istyorum size.Çok etkilenmiştim hala dün gibi aklımda.Annemle biz koltukta oturuyoruz.Karşımızda da bir kadın ve kız var.Onlar evleniceğim çocuğun kızkardeşi ve annesiymiş.Meğerse ben biriyle evleniyormuşum.Sonra kadın bana bir porselen veriyor ve arkasını çeviyorum ve çok güzel italik şekilde yazılmış kaan yazısını okuyorum.rüyamda diyorum ki demek ki evleneceğim kişi buymuş.Ben şu anda 22 yaşındayım bu rüyayı çocukken görmüştüm.Ve çocukken evleneciğim kişiyi çok merak ederdim.

Bir askeri karakoldayım.3-4 tane sivil amerikan askeri getiriyorlar.Bulubduğumuz yer karakol ama ayni zamanda bizim evimizmiş. O askerler tutukluymuş ama salıverileceklermiş..Tek tek garaja götürülecekler..Dogu illerinden birindeyiz..Tehlikeli bir yermiş. Askerleri btek tek birinin gotürmesi gerekiyor. Ama kimse cesaret edemiyor. Ben kalkıp gotürmek istiyorum Silah istiyorum. Bana boş bir tüfek ve ayrıca dolu şarjör veriyorlar..Şafjòrü cebime koyuyorum. Amerikalî parmaklarından 2 gümüş yüzük çıkarıp görevlilere teslim ediyor. Onlar, tutuklu olduklarını gòsteren bir işaretmiş..Kapıdan çıkıp gidiyoruz.Sonra ben dönüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir