Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Amerikan Başkanını Görmek

Rüyada Amerikan başkanını görmek neye işaret eder?

Rüyamda Amerika’da beyaz saraydayım, Amerikan başkanı (Bush veya Clinton du hatırlayamıyorum) ile konuşuyorum. Başbakan yardımcısı olmuşum ama ben İngilizce tam olarak bilmiyorum diyorum, o da biliyorsun bak konuşuyoruz diyor, peki ben ne yapacağım diyorum elindeki listeye bak orada her şey yazıyor diyor.

Rüya temaları Amerika’da olmak, Amerika’da olduğunu görmek, beyaz saray, başkan Bush, başkan Clinton, Başbakan yardımcısı, İngilizce, elinde liste.

Rüyada Amerikan başkanını görmek neye yorulur?

Rüyanız yetki, güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade eder, bu yönde gelişiminizin işaretidir. Bilindiği gibi Amerika Birleşik Devletleri şu anda dünyanın süper gücüdür ve Amerika Başkanı da bu süper gücün sembolü, temsilcisidir. Rüyada Amerika başkanını görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir güç arayışı içinde olduğunu, daha fazla güç sahibi olmak ya da daha da güçlenmek istediğini, günlük yaşamında otorite alanını genişletmek istediğini ifade ederken aynı zamanda bu arzusunu kontrol etmeyi bilmesi aksi takdirde büyük hayal kırıklığı yaşama ihtimali olduğunu ifade eder, bu konuda rüyada Amerika sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada başbakan yardımcısı olduğunu görmek rüyayı gören insanın uyanık hayatında kendinden daha güçlü birisinin yardım, destek veya yönlendirmesi ya da onun tavsiyeleri ile daha fazla güçlenip, itibarını artıracağına delalet eder. Rüyada İngilizce konuştuğunu görmek rüya sahibi kişinin kendini daha özgür hissetmek ve bu özgürlüğü doyasıya yaşamak istediğini ifade ederken sen İngilizce konuşamadığını görüyorsun ki bu kendini bazı nedenlerle özgür hissedemediğini anlatmaktadır.

“Rüyada Amerikan Başkanını Görmek” için 6 yanıt

Ben 13 yaşındayım, rüyamda ABD başkanı Obamayı gördüm, abim ile babam onunla konuşuyorlardı arka odada ben annem ve ablamda odadaydık sanki Başkan Obama ile babamlar iş yapıyordu çok tuhaftı.

Ben rüyamda Obama yi gördüm çok garip bir duyguydu sanki benden çok gurur duyuyormus gibi bakiyordu bana gülümsüyordu (beni kendi oglu gibi seviyordu sefkat gösteriyordu) sonra kendisi yere oturdu iki kolu da omuzlarimdaydi ve bana “sen çok büyük bir adam olacaksin” dedi ve aglamaya basladi sonra ben Gittim.

Başkan Donald Trump u görmek
Rüyamda Abd başkanı Trump u gördüm, başkasının almış olduğu yeni oturma gurubuna “ben bunu alacaktım” diye kızıyordu, bundan dolayı çok korkuyorduk.

Rüyamda abd başkanı trumbu görüyordum ve bizim cümhür Başkan’ın yanına gidiyorduk ve bizim cümhür başkani hiç takmiyordu ve kapıda bekletiyordu

Rüyamda Donald Trump’ın öldüğünü gördüm. Bazı kehanetler var internette 2018 yılında Trump ölecek tarzında bende rüyamda demek ki kehanetler doğruymuş diyordum. Ne anlama geliyor sizce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir