Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Amerikan Bayrağı Görmek

Rüyada Amerikan Bayrağı neye işarettir?

34 yaşındayım, evliyim, 2 kızım var, eşim hamile, işsiz kaldım, üzerimde onun üzgünlüğü var. Rüyamda gökyüzünden geçen bir uçaktan, çok büyük boyda 4 adet bayrak atıyorlar. 3 tanesi Amerikan bayrağı en alttaki Türk bayrağı. Bayraklar hepsi birbirine bağlı, halı şeklini almış ve çok ıslaklar. Çatıdan hızla evimin içine giren bayrakları bende hızlı bir şekilde pencereden dışarı çıkartıyorum.

Bunu gören mahalleli yardıma geliyor, en son Türk bayrağını Amerikan bayraklarıyla göremeyince, yukarı doğru bakıyorum ve komşu katlayıp evine götürüyor. Bende üzülerek diyorum ki “o kadar bayrağı dışarı çıkarttım, bana hiç Türk bayrağını bırakırlar mı” bayrağı alamadığım için üzüldüm, sonra uyandım.

Rüyada Amerikan Bayrağı görmek yorumu

Rüyada gökyüzünde uçan bir uçak görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında büyük idealleri olduğunu simgeler, bu konuda detaylı bilgi rüyada uçak görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada bayrak görmek şerefli olmayı, iyi hallere kavuşmayı, büyüklük, ululuk, yücelik ifade eder. Rüyada Türk bayrağı görmek Türk olmanın gururu ya da Türkiye’nin büyüklüğünü temsil eder. Bir Türk vatandaşı görürse ülkesiyle gurur duyacağı şeyler olacağını, yabancı biri bunu görürse Türkiyeyi daha iyi ve doğru tanıması gerektiğini ifade eder.

Rüyada kendi ülkende bir yabancı bayrak görmek hayra alamet değildir ve rüyada bayrak görmek sayfasında anlatıldığı gibi görülen yabancı  bayrağın ait olduğu ülkenin kendi ülkeniz hakkında iyi emeller beslemediğine rivayet edilir. Siz rüyanızda Amerikan Bayrağı görüyorsunuz ki bu yoruma göre Amerika Birleşik Devletlerinin ülkemiz hakkında iyi duygulara sahip olmadığına işaret edebilir. Zaten gerçek hayatta da onların yaptıkları açık bir şekilde dostumuz olmadıklarını göstermektedir. Bayrakların üç adet olması özellikle 3 konuya dikkat etmek gerektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Amerikan Bayrağı Görmek” için bir yanıt

Rüyada Amerika’ya gitmek
Rüyamda 4 kere Amerika’ya gittiğimi duydum. Bu neyin alameti? acaba Amerika’ya mı gideceğim? teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir