Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Amerikan Mutfak Görmek

Rüyada Amerikan Mutfak Neye İşaret Eder?

30 yasindayim, erkek ve markette calisiyorum. Rüyamda amerikan mutfak tarzi bir evin icindeyim disaridan beraber calistigim is arkadasim iceriye giriyor ve kapiyi icerden kilitliyor. Ben mutfagin onundeyim ona “annen izin verdi mi” diye soruyorum  (annesine deger veren bir insan), o da “evet” diyor.

Sonra yanimizdan 2 tane fare geciyor, bunlar küçük fare. Fareler bir karton tabakasinin altina giriyorlar ve ustune basip onlari öldürüyorum ama ölülerini gormuyorum. Arkadasima “oldurdum” diyorum, o da olsun der gibi bir hareket yapiyor. Daha sonra kosede yer yatağı var, oraya gidip uzaniyoruz ve ben ona sımsıkı sarılıyorum ve o hissiyatla uyanıyorum ancak o bana sarilmiyor. Bu arada arkadasima ciddi anlamda bir seyler hissediyorum, hatta evliligi bile dusunuyorum. Yorumlariniz icin simdiden cok tesekkurler.

Rüyada Amerikan Mutfak Görmek Yorumu

Hubeyt merhaba. Görmüş olduğun rüya net bir bilgi vermiyor çünkü olaylar birbiri ile alakasız ki bu durum gerçek hayatta senin bir kafa karışıklığı yaşadığını temsil eder.

Rüyada Amerikan mutfak görmek veya o mutfakta bulunmak rüyayı sahibi insanın yaşam kalitesini yükseltmek için hayatında bazı değişilikler yaptığını ya da yapacağını gösterir ve bunların neticesini merak ettiğini ifade eder.

Rüyada iş arkadaşını görmek genel anlamda iş hayatı hakkında bazı bilgiler verir ve geçen olay, konuşma ve diğer unsurlara göre yorumlanır. Rüyada geçen konular olumlu ise çalışma yaşamında güzel şeylere işaret eder, negatif konular var ise iş konusunda olumsuz durumlara işaret eder. Sizin rüyanızda önce olumsuz – can sıkıcı (rüyadaki fare) şeyler oluyor, sonra olay olumluya dönüyor (ona sarılmak) ki tüm bunlardan önce bazı sorunlar yaşadığınız / yaşayacağınız ancak sonra her şeyin yoluna gireceği anlaşılıyor.

Size belki bir yararı olabilir diye diğer unsurların manasını da anlatıyorum. Rüyada fare öldürdüğünü görmek insanın reel hayatta etrafında meydana gelen olaylar karşısında daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder, bakınız fare öldürmek yorumu. Rüyada yer yatağı görmek rahata ve bolluğa işaret olup rüya sahibin insanın gösterdiği sabır ve çabaları neticesinde içinde olduğu zorluklardan uzaklaşıp feraha ermesine delalet eder. Bu konuda rüyada döşek sayfasını inceleyebilirsiniz. Rüyada birine sarıldığını görmek kişinin karşısındakinden daha çok sevgi, daha fazla ilgi beklediğini gösterirken aynı zamanda kişinin öz benliği ve diğer insanları nasıl kabul ettiğini anlatır, bakınız sarılmak rüya tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir