Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Amigo Görmek

Rüyada amigo görmek ne demektir?

Rüyamda bir açık denizde teknede tek başımayım, deniz ortasında büyük bir girdap varmış, tekneyi kendine doğru çekiyor, tam girdabın içine girerken “Allah’ım ben ne yaptım, ne günahım vardı, neden ben” diye ağlayarak yararken kendimi birden bire bir milli maçta buldum.

Sahada amigoluk yapıyorum, meğer ben milli amigoymuşum, maçta o kadar tezahürat yapmamıza karşılık bizim milli takım yeniliyor. Bunların manası nedir?

Rüyada amigo görmek yorumu

Yağız selam, rüyada açık deniz görmek veya açık denizde olmak rüya sahibinin şu anda gerçek hayatında çok yoğun sezgilere sahip olduğunu, iç dünyasından çok güçlü sinyaller aldığını ve bu sinyallere değer vermesi gerektiğini ifade eder. Bu konuda rüyada deniz görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada girdap görmek rüyayı gören insanın berbat bir ruh halinde olduğunu gösterir, kişinin bazı sebeplerle derin kaygılar ve korkular içinde olduğunu temsil eder. Girdaba yakalanmak veya girdaba girdiğini görmek kişinin gerçek hayatında yaşadığınız bazı can sıkıcı olaylara karşı işlerine bir süre mola verip, olayı yavaşlatmak gerektiğini ve bazı şeyleri yeniden düşünmek ya da yeniden bir plan yapmak durumunda olduğunuzu ifade ederken, bunu yapmazsanız bir felaket ile karşılaşabileceğini simgeler.

Rüyada amigo görmek genel olarak rekabet sembolüdür,  yarışma ve zaferi ifade eder. Rüyada amigo olmak, amigo olduğunu veya kendini amigo olarak görmek öz güveni işaret eder, daha da aktif ve pozitif olmanız gerektiğini anlatır. Takımınızın kaybetmesi ise sahip olduğunuz bu kadar öz güven, gösterdiğiniz bu kadar çabaya karşılık bazen emeklerin karşılığını almayacağını bilmek gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir