Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada amin demek

Rüyada amin dediğini görmek ne demek?

Dün gece rüyamda şehrin ortasında hatta iki yolun ortasındaki kaldırımda ak sakallı bembeyaz giyinmiş, oturmuş vaziyette 3 dede gördüm etrafında da halk toplanmış, yağmur duası ediyorlardı, ben o sırada bir arkadaşımla yoldan geçiyordum, dedelerin yağmur duası ettiğini görünce bekledim ve ettiği dualara amin diyerek bene dua ettim.

Sonra aniden hava karardı, gökyüzü bulutlandı, şimşekler çakmaya başladı, yağmur yağacak diye bekliyorduk ama ak sakallı dedeler birden oldukları yere devrildiler, sanki böyle bütün güçleri alınmış gibi sadece çok garip şekilde inleme sesleri geliyordu, onlardan havada da yağmur başlamadı ve bütün insanlar kaçışmaya başladı, bizde ne olduğunu anlamadan kaçmaya başladık, sonrasını hatırlamıyorum ama çok merak ediyorum anlamını cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada amin demek tabiri

Rüyada evliya birini görmek sıkıntıların sona ereceği, dertlerin biteceğini müjdeler. Rüyayı gören kimse maddi manevi güvene kavuşur. Rüyada evliyalar kişinin helal yoldan kazanacağı varlığa, ele geçecek çokça paraya ve mala, hayırlı yoldan zengin olmaya ve maddi sıkıntının bitmesine yorulur. Bu rüya genel anlamda helal para kazanıp yoksulluktan kurtulmaya işaret ederken aynı zamanda yüksek makam ve üst mevki sahibi olmaya, iş yaşamında yapılan bir yatırımın iyi neticelenmesine ve feraha kavuşmaya işarettir.

Rüyada dua görmek, dua etmek, dua ettiğini görmek, saygı, samimiyet ve alçak gönüllülük anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler. Rüyada dua eden birini görmek, dua etmekte olan birilerini görmek, üzerinizdeki endişelerinizden kurtulmanız, eski sorunları çözmek için manevi yönünüz güçlendirmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada amin demek, amin dediğini görmek günlük yaşamınızdaki sıkıntıların sona ereceğini müjdeler, güzel günlerin olacağı bir yaşam döneminin başladığını haber verir. Oldukça hayırlı bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir