Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Amir Görmek

Rüyada amirini görmek neye işaret eder?

Rüyamda birlikte çalıştığım kişi bana çok yüklendi bende durumu amirlerime bildirdim. Ben hacıyım. Arabistan’da  imişim yine büyük yüksek oteller var. Otele yeni gelmişiz asansör beklerken yer sallanmaya başladı, yıkım olmadı. Biz otelin dışına çıktık hemen küçük bir çocuk “masa var, onun altına gir” dedi.

Çok tedirginim. Cevabınız için Allah razı olsun. Su anda iş yerimde sıkıntılar yaşıyorum.

Rüyada amir görmek yorumu

Fatoş merhaba,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda hayırlı yönde ani bir gelişme olacağını simgelemektedir.

Rüyada amir olmak, amir olduğunu, yöneticilik yaptığını görmek çevrenizde başarılarınızı, ilerlemenizi, gelişiminizi kıskanan kişiler olduğunu ve bunlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada amirini görmek gerçek yaşamınızda işinize ve sorumluluklarınıza bağlı bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve bunun meyvelerini yakında yiyeceğinizi simgeler.

Rüyada amiriyle konuşmak, konuştuğunu görmek iş yaşamında güzel ilişkilere, amiri ile tartışmak, tartıştığını görmek , iş yaşamında sorunlara işaret eder.

“Rüyada Amir Görmek” için 2 yanıt

rüyamda amirinin bebegını (oglan), eşinin birlikte gördüm. Ben uçakla istanbul gideceğim havalimanına gidip girmediği hatırlamıyorum. ama amirinin denizin yanında duruyor, oğlu yunuslar gibi yürüyor, amirinin bana selam verip, hal hatırla sorduktan sonra eşiyle birlikte yatların jetsıkıyle Hoşçakal deyip gittiklerini gördüm, Allah hayırlara vesile olur ınsallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir