Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Amiral Görmek

Rüyada amiral görmek ne demektir?

Merhaba, ben rüyamda lisedeki matematik öğretmenimin aslında bir amiral olduğunu ve darbeye katıldığını, darbeci olarak tutuklandığını gördüm. Bu neye işaret acaba?

Ben 19 yaşında genç kızım, bu sene liseyi bitirdim, seneye üniversiteye hazırlanacağım.

Rüyada amiral görmek yorumu

Sude merhaba, gördüğün rüya iki anlam taşıyabilir. Birincisi gerçek hayatında bu öğretmenini sevmediysen, ona bir şekilde öfke duyuyorsan bu zihnin tarafından oluşturulmuş o öğretmenini bir cezalandırma işlemi olabilir. Diğeri ise rüyada eski öğretmenini amiral olarak görmek rüyası olabilir.

Rüyada eski öğretmenini görmek rüya sahibinin bazı tavsiyelere, rehberliğe ya da yeni bir bilgiye ihtiyaç duyduğunu gösterir. Matematik öğretmeni ise kişinin matematik, hesap konularında tavsiyeye ihtiyaç duyduğuna delalet edebilir. Bakınız rüyada eski öğretmen rüya analizi sayfası.

Onu amiral olarak görmeniz güç, kuvvet, destek arayışınızı temsil etmektedir çünkü rüyada amiral görmek otoriteyi, gücü temsil eder, bu bazen baba, bazen komutandır. Ancak onun darbeci olması, tutuklanması sizin bu güç, kuvvet, destek beklentilerinde bit hayal kırıklığı yaşadığınızı anlatmaktadır.

Rüyada amiral görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada bir amiralin öldüğünü görmek gören kişiye arkadaşları ve yakınları tarafından entrika çevrildiğine yorulurken, bir amiral ile konuşmak insanın dost sanarak bazı sırlarını söylediği birinin sırlarını yayacağına ve bundan üzüleceğinize rivayet edilir. Bir amiralin hasta olduğunu görmek rüya sahibinin işlediği bir suç yüzünden ceza göreceğine alamet eder. Bir amiralle yemek yemek uzaklardaki dış ülkelere uzun bir seyahate çıkmaya işaret eder. Amiral deniz subayı, denizci subayı, deniz komutanı demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir